
Mozaika TFC ультратонкий чохол книжка Lenovo Tab 4 10 Plus TB-X704F X704L зі смарт-обкладинкою Мозаїка
295 ₴
- Немає в наявності
- Код: LENTB41003
Шукаєте ультратонкий чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus wi-fi або LTE версії?
До вашої уваги представлені захисні аксесуар у витонченому виготовленні в кольорі Мозаїка, міцний чохол-книжка Lenovo Tab 4 10 Plus X704L/X704F, дизайн TFC Ultraslim
Колір — Вітражне скло ( Мозаїка)
Вигідна покупка в магазині "Smartcase":
Комплект 1: Ультратонкий чехол Lenovo Tab 4 10 Plus X704L X704F + захисна плівка за 340 гривен
Комплект 2: Ультратонкий чехол Lenovo Tab 4 10 Plus X704L X704F + перехідник OTG TYPE C за 340 гривен
Комплект 3: Ультратонкий чехол Lenovo Tab 4 10 Plus X704L X704F + захисне скло 9H за 495 гривен
Дивитися характеристики та фото скла 2.5d

Детально подивитися всі варіанти кольорів оригінальних чохлів для Lenovo Tab 4 10 plus. Натискайте світлину внизу!
Дивитися відео огляд на Lenovo tab 4 10 Plus чохол TFC
Головні переваги чохла книжки TFC:
-
Якісні матеріали
-
Міцна ультратонка конструкція
-
Оригінальне розмальовування
-
Повністю сумісний із планшетом
-
Розумна обкладинка з магнітами
-
Чудовий захист як корпусу, так і дисплея пристрою
-
Кілька режимів роботи

Сучасні матеріали (поліуретанова шкіра + полікарбонатний каркас) забезпечують зручне, безпечне та довговічне використання планшета!
TFC ультратонкий чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus wi-fi або LTE, колір мозаїка, поєднав найкращі якості захисного чохла в акуратному, витонченому дизайні

В оригінальності чохла TFC можна легко переконатися, глянувши на представлені в описі реальні фотографії захисного аксесуара. Отвір для задньої камери розташований у необхідному місці. Забезпечує простий доступ до кнопок керування планшетом.
TFC ультратонкий чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus wi-fi або LTE оригінальний у конструкції та в колірній гамі

Розумна обкладинка дає змогу заощадити витрату акумулятора планшета, вимикаючи дисплей Lenovo Tab 4 10 plus у разі закриття чохла та пробуджуючи, якщо обкладинку підняти, так і працювати з планшетом у різних положеннях.
3-сегментна структура обкладинки дає можливість скласти її в пірамідку під час роботи з текстом, щоб було зручно друкувати. Також дуже зручно відривати чохол.

Зручний перегляд відео на планшете Lenovo Tab 4 10 Plus можливий завдяки технічним можливостям чохла TFC. колір Мозаїка. Встановивши чохол у горизонтальному положенні, забезпечує чудовий зоровий контакт користувача з дисплеєм.
Насолоджуйтесь переглядом відео та фільмів у зручному положенні без утримання планшета в руках!
TFC ультратонкий чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus wi-fi або LTE допомагає зберегти цілісність планшета та підвищити комфорт, від його використання як удома, так і на роботі, на навчанні.

Положення для роботи з текстом. Що ще треба від функціонального захисного чохла?
Рекомендуємо придбати захисне загартоване скло з міцністю 9H для максимального захисту Вашого планшета, як із боку корпусу, так і фронтальної частини!

Купити ультратонкий чохол для Lenovo Tab 4 10 Plus у кольорі Мозаїка в магазине Smart Case за доступною ціною ― избавите себе від витрачання часу та клопоту!
Оперативне надсилання по всьому України з Нової Пошкої, Інтайм, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 173 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Виробник | WALK |
| Наявність розумної бложки | |
| Функція Smart cover | Присутній |
| Модель | |
| Модель планшета | Lenovo tab 4 10 plus TB-X704L X704F |
- Ціна: 295 ₴









