Новинка

Золотий чохол-книжка MOFI SkyStar оригінальний ультратонкий чохол Xiaomi Mi Max 2
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIMAX2MSKY2
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Mofi SkyStar чехол для Xiaomi Mi Max 2 — це ультратонкий надійний захисний чехол книжка в неповторному дизайні чудової якості
Зробіть смартфон Xiaomi Mi max 2 максимально захищеним!
Xiaomi Mi Max 2 оригінальний чохол + захисне скло повнорозмірне 2.5D за 335 грн!
Відео огляд на Xiaomi Mi Max 2 чехол книжка у серії SkyStar найближчим час опублікуємо
Детальний огляд на mofi Skystar чохол, щоб Ви могли переконатися в можливостях оригінального аксесуара і купити чохол Xiaomi Mi Max 2 під Ваші потреби

Мінімальне потовщення Xiaomi Mi Max 2 Вам гарантовано виробником!
Mofi Skystar Xiaomi Mi Max 2 чохол книжка дає змогу користуватися мобільним пристроєм без шкоди для функціональності або ергономіки.
Оригінальний аксессуар Mofi SkyStar представлений у магазині "Smartcase", позаяк у нас продаються тільки найкращі аксесуари.
Гарний дизайн чохла не залишить байдужим майбутнього власника. На обкладинці можна побачити гравіювання логотип "MOFI", виготовлену металом з відливом і тиснення зірок.
Xiaomi Mi Max 2 оригінальний чохол Mofi SkyStar — гарний і надійний захисний аксесуар!

Чохли Mofi гарантують тривалий термін корисною експлуатації аксесуара та чудові захисні показники. Якісні матеріали, контроль якості та неповторний дизайн — те, чим виділяється продукція компанії MOFI

Завдяки використанню полікарбонату, як каркас обкладинки чохла, вдалося досягти потрібної міцності за мінімальної товщини чохла.
Xiaomi Mi Max 2 оригінальний чохол Mofi Skystar — один із найтонших чохлів книжок!

Оригінальний чохол книжка Mofi покрита зовні міцним матеріалом штучного походження — це поліуретан, званий ще екошкірою PU. Фактура обкладинки дуже схожа на натуральну шкіру. Вона міцна, утримує від проникнення волога всередину до смартфона, стійка до забруднення.
Усередині чохла прикріплений силіконовий бампер, виготовлений із термопластичного поліуретану (TPU). Бампер захищає смартфон Xiaomi Mi Max 2 з усіх боків у разі падіння або під час щоденного використання ( тертя в кишені)
Xiaomi Mi Max 2 чехол книжка у серії Mofi SkyStar виготовлений із міцних і надійних сучасних матеріалів

Передбачена можливість горизонтального встановлення смартфона Xiaomi Mi Max 2 для того, щоб можна було насолодитися переглядом фільму та відео ролика без потреби утримувати пристрій у руках.

Xiaomi Mi Max 2 оригінальний чохол Mofi Skystar здатний зберегти новизну смартфона, водночас не збільшивши його в габаритах. Товщина чохла книжки в складеному положенні не більш ніж 1 сантиметр.

Mofi SkyStar Xiaomi Mi Max 2 чохол книжка ідеально поєднується з дизайном і габаритами смартфона. Переконається в цьому можна, подивившись фотографії на сторінці товару.
Xiaomi Mi Max 2 оригінальний чохол Mofi Skystar постачається у фірмовому пакованні від виробника для безпечної доставки. Чохол Mofi не соромно представити як подарунок близькій людині!
Щоб купити Xiaomi Mi Max 2 чохол-книжка в серії mofi SkyStar досить зателефонувати за контактним номером або оформити замовлення через кнопку
Оперативне надсилання замовлень всією Україною по Новій Пошті, Інтайм, Укрпошта!
Варіанти колірних рішень чохла книжки Mofi SkyStar

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Золотистий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








