Планшет Lenovo Tab 3 Plus 7703x 7-м дюймів створений для активного використання. І тут ніяк не обійтися без гарного чохла, повнорозмірного силіконового чохла.
Lenovo tab 3 7703x силіконовий чохол захищає не тільки корпус пристрою, а також його грані та частково дисплей.
Повнорозмірний дизайн означає, що аксесуар одягається на планшет, закриваючи фронтальну частину дисплея, у верху та внизу.


Еластичний силіконовий чохол дуже зручний у використанні. М'який еластичний матеріал дає змогу легко одягнути аксесуар на планшет Lenovo Tab 3 7703X. На відміну від пластику та полікарбонату, під час падіння силікон амортизує силу удару, водночас залишається цілим і не кришиться. Має тривалий термін корисного використання.

Силіконовий чохол Lenovo 7703X виготовлений із суцільними литими кнопками. Таке рішення гарантує захист рідних клавіш керування планшета від стирання, а також оберігає від проникнення пилу всередину чохла. Це дуже зручно!

Силіконовий чохол Lenovo 7703X ідеально відповідає розмірам і дизайнерським особливостям планшета. Необхідні отвори зроблені точно в потрібному місці. Власник планшета Lenovo Tab 3 plus 7703x відчуватиме комфорт і зручність від використання планшета в силіконовому чохлі

У магазині "Smartcase" представлено кілька кольорів захисного бампера. Ви можете вибрати саме той колір, який Вам подобається і насолоджуватися захищеним комфортним використанням!
Нагадуваннямо!
Під час купівлі комплекту " Lenovo tab 3 7703x силіконовий чохол + захисне скло" діє знижка!
Не проґавте можливість заощадити та купити все необхідне в одному місці та відразу!
Доставка всією Україною Новою поштою, Укрпошта!
Щоб купити Lenovo tab 3 7703x силіконовий чохол чорний — телефонуйте на контактний номер телефона або натискайте кнопку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVANAKS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, В комплекті захисна плівка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 189 мм |
| Ширина пристрою | 100 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






