
Гарний блакитний чохол для Lenovo Tab 3 plus 7703x силіконовий бампер повноцінний
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT3PL03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Для активного безпечного використання планшета Lenovo Tab 3 Plus 7703x обов'язково необхідно купити захисний чохол. Якщо Ви волієте протиударні якісні бампери, то вибір очевидний — оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x (Lenovo Tab 3 7 Plus 7703x)
Повнорозмірний форм-фактор і еластичний силікон чудово подбають про цілісність планшета та забезпечать його власникові комфортне використання портативного убудова

Економні пропозиції:
Комплект 1. Блакитний оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x + захисне скло 9H за 334 грн
Комплект 2. Блакитний оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x + зручний стилус-авторучка + захисне скло 9H за 369 грн

М'який чохол означає, що його можна знімати й подіти багато разів без шкоди для цілісності. Силікон краще амортизує удари під час падіння планшета на тверду поверхню. Блакитний оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x приємний на дотик, не мазкий і не слизький.

Повнорозмрний цілісний дизайн означає для власника планшета тільки одне — надійність і чудовий захист!

Блакитний оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x ідеально сідає на зазначену модель планшета, закриває дисплей на краях, , а також зверху та знизу екрана. Необхідні отвори для камери, роз'ємом розташовані строго в потрібному місці. Комфортне захищене використання планшета — гарантується виробником.

У магазині "Smartcase" можна знайти й інші кольори м'якого чохла для Lenovo Tab 3 7703X. Ви можете скористатися пошуком на сайті та купити саме той колір, який Вам найбільше за настроєм
Нагадуваннямо!
Під час купівлі комплекту " блакитний оригінальний м'який чохол Lenovo Tab 3 7703x + захисне скло" діє знижка!
Не проґавте можливість заощадити та купити все необхідне аксесуари в одному магазині!
Доставка всією Україною Новою поштою, Інтайм, Укрпошта!
Щоб купити силіконовий чохол блакитного кольору - телефонуйте на контактний номер телефона або натискайте кнопку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 100 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Lenovo |
| Тип застежки | Без застібки |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний, В комплекті захисна плівка |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





