
Рожевий чохол Lenovo Tab 3 plus 7703x силіконовий бампер повноцінний
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT3PL04
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надійний протиударний силіконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X у гарному яскравому рожевому кольорі
Протиударний силіконовий чохол оберігає від руйнування не тільки корпус планшета, а й важливий елемент — дисплей. Краї бампера закривають бічні грані дисплея, а також верхню та нижню його частини. У разі падіння планшета на тверду поверхню дисплеєм вниз, удар припаде саме на силіконовий бампер, його борт або край.

Економні пропозиції:
Комплект 1. Силіконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X рожевий + захисне скло 9H за 334 грн
Комплект 2. Силіконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X рожевий + зручний стилус-авторучка + захисне скло 9H за 369 грн

М'який силікон дає змогу легко зняти чохол із планшета за потреби. Одягається силіконовий бампер також дуже легко. "Остібка" надійно сидить на планшеті та не злетить із нього ні за жодних обставин

Силіконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X рожевий виготовлений у повнорозмірному дизайні. Рідні кнопки планшета захищені від стирання й подряпин, пил не проникне всередину до пристрою.

Силіконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X рожевий ідеально підходить для планшета, повністю сумісний із ним за всіма технічними моментами. Утім, це видно на представлених світлинах.

У магазині "Smartcase" можна знайти улюблений колір силіконового протиударного бампера на Ваш смак!
Нагадуваннямо!
Під час купівлі комплекту " забоконовий чохол бампер для Lenovo Tab 3 Plus 7703X рожевий + захисне скло" діє знижка!
Не проґавте можливість заощадити та купити все необхідне аксесуари в одному магазині!
Доставка всією Україною Новою поштою, Інтайм, Укрпошта!
Щоб купити силіконовий чохол яскравого рожевого кольору - телефонуйте на контактний номер телефона або натискайте кнопку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Ширина пристрою | 100 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Призначення | Для планшета |
| Особливість кольору | Матовий |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний, В комплекті захисна плівка |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 189 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴





