
Черный чехол книжка Lenovo Tab 4 10 TB-X304F X304L TFC smart book
320 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB41004
Класичний чохол-книжка бізнес-класу TFC smart book Lenovo Tab 4 10 чехол у чорному кольорі з розумною обкладинкою!
Комплекти "Розумна покупка":
Комплект 1: Smart чехол Lenovo Tab 4 10 + захисна плівка + стилусручка + функціональний перехідник OTG Micro USB за 400 гривен
Комплект 2: Smart чехол Lenovo Tab 4 10 + захисне скло 9H за 505 гривен
Захисне скло можна подивитися тут — дьмите на фото!

Отже, зверніть увагу на характеристики товару та переконаємося, що Smart чохол Lenovo tab 4 10 — ідеальний варіант для планшета?
1. Сучасні матеріали використані у виробництві оригінального захисного аксесуара.
Матова штучна шкіра з чудовими показниками міцності, зносостійкості. Фактура імітує натуральну шкіру. Не збирає пил.
Мяскрава підкладка сірого кольору для захисту корпусу та дисплея планшета зсередини. Сірий колір оптимальний у разі тривалого використання.
Lenovo tab 4 10 встановлюється у полікарбонатний бампер міцність якого не змушує турбуватися про безпеку планшета
Smart чохол Lenovo Tab 4 10 — чудовий варіант для роботи, навчання та дозвілля!

2. Захист планшета у непередбачених ситуаціях забезпечується завдяки оригінальній конструкції чохла.
Міцна обкладинка складається з 3 сегментів, складається в підставку для планшета. Захищає дисплей пристрою від пошкодження в разі ударів
Полікарбонатний бампер оберігає корпус планшета Lenovo tab 4 10 від "старіння" в процесі його використання. Садини та подряпини не страшні корпусу планшета Lenovo Tab 4 10 Tb-X304.
Оригінальний Smart чехол Lenovo Tab 4 10 спроєктований, не тільки захистити мобільний пристрій, але й прикрасити його!

3. Smart обкладинка — зручна фішка, яка підвищує рівень комфорту від використання планшета. Вимкнення та увімкнення дисплея пристрою під час закриття й відкриття обкладинки аксесуара.
Lenovo tab 4 10 чохол TFC піклується про витрату заряду батареї планшета.

4. Оригінальність розміру гарантує повну відповідність із планшетом Lenovo Tab 4 10. Передбачені всі необхідні отвори та роз'єми.
5. Магнітний замок и Lenovo tab 4 10 чехол TFC допоможе зберегти цілісність Вашого мобільного друга! Система магнітів утримує обкладинку в закритому положенні, коли це необхідно користувачеві.

6. Робота з планшетом у 2 основних режимах, а саме набір тексту під кутом 30-40 градусів або малювання в зручному положенні + комфортний перегляд відео

7. Стриманий класичний дизайн захисного чохла книжки підійде всім користувачам, усіх вікових категорій.
Купити Lenovo tab 4 10 чехол TFC можна розмістивши замовлення на сайті магазину "Smarticase".
Надсилання замовлень здійснюється кур'єрськими службами доставки ( Нова Пошта,, Укрпошта)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Наявність розумної бложки | |
| Функція Smart cover | Присутній |
- Ціна: 320 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB-перехідник






