
Ультратонкий чехол книжка MOFI Skystar черный чехол для LG K10 2017 M250
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LGM2501
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
LG K10 2017 M250 чохол книжка компактний і красивий від Mofi SkyStar у чорному кольорі
Основні переваги навіщо купити чохол на телефон LG K10 2017 M250 від виробника Mofi в серії SkyStar:
— найтонший чохол книжка чудової фабричного якості
— неповторний, впізнаваний дизайн обкладинки Mofi SkyStar
- чудові показники захисту за габаритних розмірів
Все, що потрібно для захисту смартфона в одній купівлі
Ультратонкий чохол книжка Lg k10 m250 + захисне скло повнорамерного класу Premium Tempered Glass Black 2.5d за за 365 грн
Захисне скло
Відео огляд на Mofi Skystar чорний чохол LG K10 2017 M250 буде опублікована скоро
4 моменти, які виділяють продукцію Mofi Skystar від конкурентів
Унікальний дизайн, який підкреслює індивідуальність власника смартфона. LG K10 2017 M250 чохол книжка Mofi Skystar створений для користувачів, які звикли використовувати якісні красиві чохли-книжки.
Міцна штучна шкіра PU прикрашена оригінальним тисненням зірками та логотипом "Mofi" на фронтальній частині обкладинки. Чохол зручно лежить у руці, викликає позитивні тактильні емоції. Зовнішній матеріал дуже схожий із натуральною шкірою, що ще більше підвищує цінність чохла книжки Mofi Skystar в очах оточення.
Mofi Skystar чорний чохол LG K10 2017 M250 захищає й облагороджує смартфон

Якісні сучасні матеріали, використовуються під час виробництва оригінального захисного аксесуара: міцна екошкіра облагороджує чохол зовні та всередині, м'який еластичний бампер оберігає смартфон з усіх боків від пошкоджень, міцний полікарбонат, як основа обкладинки, захищає дисплей LG K10 2017 M250 від ударів.
Досить взяти в руку чорний чохол LG K10 2017 M250 від Mofi Skystar і сумнівів у купівлі саме цього чохла вже немає.

Можливість зручного перегляду відео передбачена без потреби утримувати смартфон у руках. Горизонтальне встановлення смартфона LG K10 2017 M250 можливе завдяки спеціальному методу з'єднання обкладинки й еластичного бампера. Ваші руки вільні від утримання девайса та забезпечуються чудовий зоровий контакт користувача з екраном.
Любите дивитися відео — вибір очевидний, Ваш варіант LG K10 2017 M250 чехол книжка от Mofi SkyStar

Мінімальна товщина чохла книжки, всього 1 сантиметр досягається завдяки використанню тонкого, але міцного полікарбонату та вмілої роботи дизайнером. Водночас захист смартфона забезпечує чудовий!
Продукція Mofi постачається в оригінальному пакованні, для підтвердження справжності товару та його показності.
Купити чорний чохол LG K10 2017 M250 від Mofi Skystar можна з доставкою по всій Україні
Вирушаємо Новою Пікою, Інтайм, Укрісла
LG K10 2017 M250 чохол книжка представлений на момент публікації у двох кольорах!
Для вибору іншого кольору скористайтеся натисніть тут
Купити чохол Mofi SkyStar Lg K10 2017 можна в магазині "Smartcase" за дзвінкою на контактний номер телефона або через кнопку

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | LG |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Моделі телефона | Lg K10 2017 M250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
- Спосіб упаковки: в оригінальному пакованні








