
Кольоровий чохол з метеликами Huawei Mediapad T3 10 (9.6) AGS-L09 для дівчинки (жіночий)
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT31004
Дивовижний колір - Butterfly ( Метелик)
TFC чохол Хуавей Т3 10 (Huawei Mediapad T3 10 AGS-L09)
Дивіться і вибирайте серед інших оригінальних чохлів для планшета Huawei Mediapad T3 10, натискайте на фото внизу.

Чарівна розмальовка - Butterfly ( Метелик), здатна змінити планшет Huawei T3 10 як зовнішньої, так і всередині. TF чохол Хуавей Т3 10 наповнює енергією і радістю кожного на нього взглянувшего.
Міцна обкладинка, акуратні розміри і максимальну відповідність планшету робить чохол TFC кращим варіантів на сьогоднішній день!

Зовнішній матеріал обкладинки - міцний поліуретан, полімер, здатний протистояти стирання, ударів і подряпин. Всередині чохол Хуавей Т3 10 покритий м'якою підкладкою сірого кольору, для захисту корпусу планшета і його дисплея зсередини.
В оригінальному захисному аксесуар присутній механізм магнітного замка для надійного утримання обкладинки в закритому положенні.

Приятная фишка для пользователей, которые не только играют на планшете Huawei Mediapad T3 10, но и смотрят фильмы или работают с текстом. TFC чехол Хуавей Т3 10 позволяет установить планшет в горизонтальное положение и под углом для комфортного набора текста.

Купить чехол Хуавей Т3 10 в дизайне TFC можно с доставкой по Украине через Новую Почту или Укрпочта.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 9.6" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 230 мм |
| Ширина пристрою | 160 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 479 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB - перехідник USB








