
Синий с деревом чехол книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 TFC эко PU
273 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3804
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Як справжня картина, написана олійними фарбами — колір Tree (Дерево)
Компактний чохол Хуавей Т3 8 (Huawei Mediapad T3 8), модифікації KOB-L09, діагональ 8-м' дюймів за доступною ціною!
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei T3 8 чехол Tree + перехідник OTG Micro USB-USB + стилус-авторучка за 310 грн ( не актуально)
Комплект 2. Huawei T3 8 чехол Tree + захисне скло 9H за 415 грн

Гарне оформлення чохла книжки TFC під Ваш смак — натискайте на картинку нижче.
Зовнішній матеріал чохла полиуретан, що так само:
- забезпечить тривалий термін корисного використання
- гарантує чудовий контакт з обкладинкою
- перетворює зовнішній вигляд девайса
Чохол Хуавей Т3 8 у кольорі Tree модель TFC прикрасить планшет!
Дотримана оригінальність у розмірах і розміщення функціональних отворів

Huawei T3 8 чехол книжка Tree модернізований вбудованим магнітним замком для надійного утримання обкладинки в закритому положенні

Huawei T3 8 чехол книжка складається з таких сучасних компонентів:
- обкладинка PU (поліуретан) з тривалим терміном експлуатації
- акуратний полікарбонатний бампер дарує вільний доступ до всього екрана планшета
- не мазка сіра мікрофібра всередині чохла

TFC чохол Хуавей Т3 8 у кольорі Tree здатний зафіксувати планшет горизонтальному режиме для забезпечення гарного зорового контакту. Гарантується комфортний перегляд відео!

Можливість роботи з текстом або проведення часу за малюванням на планшеті Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 також є! Передбачена спеціальна позиція встановлення.

Щоб стати власником оригінального товару та купити Huawei T3 8 чохол Tree досить зробити замовлення в "Smartcase" через дзвінок на вказаний номер або через купівлю на сайті!
Оперативне надсилання всією Україною!
Вибрати інший колір оформлення обкладинки — тут

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Колір | Синій |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | WALK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB-перехідник








