
Яскравий чохол-книжка Huawei Mediapad T3 7 Wi-Fi (BG2-W09), Color Blocks (кольорові кубики) TFC
227 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAT3704
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Цветной чехол книжка Huawei T3 7 BG2-W09 у дизайні TFC Colors Blocks (Кольорові кубики)
Не підходить для планшета Huawei Mediapad T3 7 3G версія bg2-U01 ( там інші розміри). Оригінальні чохли на 3G-версії дивитися тут
Економні набори аксесуарів:
Набір 1. Оригінальний чохол Хуавей Т3 7 + перехідник OTG Micro USB — USB за 249 грн
Набір 2. Оригінальний чохол Хуавей Т3 7 + оригінальна глянсова плівка за 265 грн
Набір 3. Оригінальний чохол Хуавей Т3 7 + захисне загартоване скло 9H за 380 грн
Відео огляд на оригінальний чохол-книжка для Huawei T3 7.0 Wi-Fi
Переваги використання чохла книжки TFC:
1. Найкращий спосіб захисту планшета — це чохол-книжка. Таке рішення передбачає, що корпус пристрою та його дисплей будуть захищені від можливих пошкоджень. Акуратні розміри чохла TFC Color Blocks гарантують зручне використання планшета Huawei Mediapad T3 7 BG2-W09.
2. Питання зручної роботи з планшетом у чохлі так само важливий, як і дизайн аксесуара.Чохол книжка Huawei T3 7 BG2-W09 у дизайні TFC Color Blocks повністю оригінальний аксесуар від обкладинки до підкладки. Це означає, що помістивши планшет у чохол, не буде потреби його частина виймати від туди. Повний доступ до кнопок керування пристрою, не закритий динамік і камера, дисплей планшета у всій красі — все це гарантується під час купівлі чохла книжки TFC.
3. Можливість розширити сферу використання планшета Huawei Medidpad T3 7 у вас з'явиться, якщо придбати чохол-книжка Huawei T3 7 BG2-W09 у дизайні TFC Color Blocks. позиції для зручного перегляду відео, комфортний набір тексту та малювання — вибирати Вам, чим зайнятися у вільний час.
4. Будь-який гарний чохол для планшета має бути з механізмом магнітного замка. Це "must have" сучасного захисного аксесуара для пристроїв із дисплеєм понад 7 дюймів. TFC чехол Хуавей Т3 7 у дизайні Color Blocks наділений магнітною застібкою, що утримує обкладинку в потрібних ситуаціях.
Матеріали чохла-книжки TFC:
- зовні використовується екошкіра на основі PU (поліуретану)
- всередині чохол покритий м'якою і приємною мікрофіброю сірого кольору
- планшет Huawei T3 7 bg2-W09 поміщається в міцний полікарбонатний бампер
Варіанти кольорів обкладинки, які можна знайти на сайті магазину Smartcase
Купить чехол книжка Huawei T3 7 BG2-W09 в дизайне TFC Color Blocks можливо з доставкою по всій Україні!
Вирушаємо Новою поштою, Інтайм і Укрпошта!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 104 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 180 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴











