Ультратонкий чехол Huawei T3 Mediapad T3 7 BG2-W09 в апельсиновому кольорі!
Чохол не підходить на версію з 3G bg2-U01 ( там інші розміри та дизайн)
Економні набори аксесуарів:
Набір 1. Ультратонкий чохол Huawei mediapad T3 7 Wi-fi + перехідник OTG Micro USB — USB за 249 грн
Набір 2. Ультратонкий чохол Huawei mediapad T3 7 Wi-fi + оригінальна глянсова плівка за 265 грн
Набір 3. Ультратонкий чохол Huawei mediapad T3 7 Wi-fi + захисне загартоване скло 9H за 380 грн
Відео огляд на оригінальні чохли ,ля Huawei Mediapad T3 7.0 (версія з Wi-Fi)
Кілька слів про чехле книжке TFC:
1. Якісні сучасні аксесуари використані для виготовлення чохла книжки TFC. Зовні це поліуретан (екошкіра PU), приємна на дотик і міцна. Усередині ми бачимо сіру підкладку з мікрофібри, ворсиста та м'яка. Планшет Huawei T3 BG2-W09 поміщається в полікарбонатний міцний бампер.
2. Розміри чохла книжки точно відповідають розмірам і параметрам планшета Huawei T3 Huawei T3 BG2-W09. На представлених фото можна побачити необхідні отвори та роз'єми.
3. кілька режимів використання планшета Huawei T3 BG2-W09 доступно в чехле-книжке TFC. Якщо Ви віддаєте перевагу перегляду відео — використовуйте горизонтальну позицію. Якщо потрібно набирати текст — виставте планшет під кутом (як показано на фотографії).
4. Для того, щоб обкладинка чохла не бовталася, у ній вбудовані магніти. Крихітна система магнітного замка підвищує рівень зручності від використання планшета Huawei T3 BG2-W09.
Варіанти кольорів обкладинки, які можна знайти на сайті Smartcase
Купити ультратонкий чохол Huawei mediapad T3 7 Wi-fi в апельсиновому кольорі можливо з доставкою по всій Україні!
Вирушаємо Новою поштою, Інтайм і Укрпошта!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 104 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 180 мм |
| Колір | Помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴












