Оптимальний варіант, якщо планшет знаходиться постійно в руках користувача - силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 в повнорозмірному варіанті.

Характеристики товару або чому саме силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 Вам підійде як варіант захисту Вашого девайса:
- еластичний і міцний, силіконовий чохол можна легко і просто одягнути і зняти з пристрою без шкоди для аксесуара і планшета. Планшет Huawei Mediapad T3 8 впевнено буде лежати в руці власника завдяки чіпкою, не слизькій поверхні захисного аксесуара;

- на задній стінці аксесуара нанесено напівпрозоре матове покриття, що додає родзинку зовнішнім виглядом планшета. Таке рішення дозволяє красуватися оригінальним зовнішнім дизайном Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09;

- еластичний силікон не тільки чудово захищає пристрій при падінні і удари по корпусу зважаючи на те, що товщина стінок близько 1 міліметра. Чіпка поверхню протиударного чохла дозволяє зручно тримати планшет однією або двома руками.
Huawei T3 8 силіконовий чохол ідеально підходить для власників пристрою, яким постійно доводиться працювати з планшетом, утримуючи його в руках наприклад торговим агентам;

- рідні кнопки Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 захищені від стирання зважаючи на присутність суцільних литих кнопок в силіконовому бампері. Додатковою перевагою такого рішення є захист від проникнення пилу всередину;

- захисний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 максимально відповідає розмірам і дизайнерським особливостям мобільного пристрою. Необхідні отвори бампера розташовані в потрібних місцях. Переконатися в цьому можна, поглянувши на представлені фотографії на сторінці товару;

Чтобы стать владельцем противоударного силиконового чехла для Вашего мобильного помощника, планшета Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09, звоните на контактный номер телефона или нажимайте кнопку.
Оперативная отправка по всей Украине.
Для комплексной защиты планшета рекомендуем приобрести защитное стекло для сохранения новизны и целостности экрана.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 179 ₴






