
Коричневый чехол книжка Xiaomi Mi Max 2 Mofi Vintage Classical эко кожа PU
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAOMM22
Оригінальний аксесуар від виробника MOFI з чудовими захисними властивостями та неповторним дизайном - Сяоми Ми Макс 2 чехол книжка Mofi Vintage Classical в светлом коричневом цвете!
Максимальний захист пристрою досягається під час наклеювання захисного скла:
Mofi Vintage протиударний чохол книжка Mi Max 2 коричневий + захисне скло 2.5D з кольоровими рамками за 370 грн!
Вибрати колір рамки захисного скла тут
Відео огляд на оригінальний чохол Mofi Vintage Classical буде найближчим часом.
Отже, що таке оригінальний чохол Vintage Classical для смартфона Xiaomi MI Max 2:
- красиво оформлена обкладинка захисного аксесуара з тисненням логотипа та назвою серії чохлів від виробника MOFI. Зовнішній матеріал — якісна синтетична шкіра на основі міцного поліуретану, фактура схожа на натуральну шкіру. Докладніше можна ознайомитися, подивившись представлені фотографії.
Оригінальний захисний аксесуар добре лежить у руці, не ковзає, забезпечує чудовий ланцюжок зі шкірою рук користувача.
Сяомі Мі Макс 2 чохол-книжка Mofi Vintage Classical коричневий — еталон сучасного стильного аксесуара для смартфона

— протиударна комбінація "міцна обкладинка + повнорозмірний силіконовий бампер" забезпечать надійний захист корпусу смартфона Xiaomi Mi Max 2. Еластичний полімерний (TPU) бампер закриває девайс з усіх боків, що є важливим плюсом у скарбничку цього товару.
Усередині чохол покритий м'яким велюровим покриттям, що оберігає дисплей смартфона від появи подряпин. Передбачена кишенька для однієї або двох платіжних карток, щоб носити все потрібне із собою в одному аксесуарі.
Mofi Vintage протиударний чохол-книжка Mi Max 2 коричневий — захисний аксесуар із можливостями портмоне.

— приємним доповненням до можливостей чохла книжки Xiaomi Mi max 2 є вбудований магніт у обкладинці, роль якого — вимикати та вмикати екран смартфона під час закриття й відкривання обкладинки відповідно. Щоб використовувати таку функціональну можливість, необхідно попередньо увімкнути смарт режим чохла.

- Сяомі Мі Макс 2 чохол-книжка Mofi Vintage Classical враховує всі дизайнерські особливості мобільного пристрою. Отвори в бампері та обкладинці аксесуара розташовані в потрібних місцях для забезпечення комфортного використання девайса в чохлі.

- приємний бонусом захисного аксесуара Mofi Vintage протиударний чохол-книжка Mi Max 2 коричневий, є можливість комфортного перегляду відео в горизонтальному режимі. Забезпечується чудовий зоровий контакт, а руки власника вільні від утримання веселого ґаджета.

Товари компанії Mofi постачаються у фірмових пакованнях. Сяомі Мі Макс 2 чохол-книжка Mofi Vintage Classical не соромно вручити як подарунок коханій людині.

Щоб стати власником гарного чохла книжки Mofi Vintage Classical для смартфона Xiaomi Mi Max 2, натискайте кнопку
Оперативна відправка всією Україною Новою Поштою, Інтайм, Укріпу
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 300 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні








