Чудовий варіант захисту пристрою від пошкоджень, коли пристрій активно використовується щодня — гумовий протиударний чохол бампер Huawei Mediapad T1 701U у синьому кольорі, діагональ 7-м дюймів.
Комплексне рішення захисту планшета:
Комплект 1. Синій гумовий чохол Huawei T1 701U + захисне скло 9H за 365 грн
Комплект 2. Синій гумовий чохол Huawei T1 701U + захисне скло 9H+ зручний стилус-авторучка за 399 грн

Еластичний полімер (гума) дає змогу одягати та знімати захисну оболонку з планшета без шкоди для девайса й аксесуара. М'який матеріал забезпечує чудове зчеплення зі шкірою руки, що дає змогу впевнено утримувати планшет у руці.
Протиударний чохол бампер Huawei Mediapad T1 701U в синьому кольорі — чудове бюджетне рішення захисту планшета.

Корпус планшета Huawei Mediapad T1 701U в протиударному чохлі бампера синього кольору буде захищений від пошкоджень не тільки із задньої частини, але й по краях. Також захисний матеріал аксесуара закриває верхню та нижню частину корпусу планшета.
Синій гумовий чохол Huawei T1 701U — більше, ніж просто звичайний чохол бампер.

Протиударний чохол бампер Huawei Mediapad T1 701U у синьому кольорі чудове рішення захисту пристрою для Вас, якщо:
- планшет купувався для дитини
- пристрій активно використовується й більшу частину в руках власника (наприклад, у торгових агентів)
- є ризик падіння Huawei Mediapad T1 701U
- планшет використовується як портативний комп'ютер в автомобілі
Щоб стати власником синього чохла бампера для планшета Huawei Mediapad T1 701U — натискайте кнопку.
Доставка по всій Україні по Новій Пошті, Інтайм, Укрпошта
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 110 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 192 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴






