
Чорний чохол книжка Lenovo Tab 4 7.0 TB-7304I 7304F 7304X Essential ультратонкий TFC еко шкіряний PU
375 ₴
- Немає в наявності
- Код: LENTB47ESE1
Ультратонкий зручний чохол книжка Lenovo tab 7 4 Tb-7304F Tb-7304I Essential в чорному кольорі для захисту планшета і комфортного використання технічних можливостей девайса.
Економна покупка в "Smartcase":
Захисне скло для дисплея планшета + зручний чорний чохол Lenovo tab 4 7.0 Essential!
Додати в комплект захисне скло 9H

Чому саме Lenovo Tab 4 7 чохол книжка TFC?
Якісні сучасні матеріали. Зовнішній матеріал обкладинки - синтетична еко шкіра, виготовлена на основі поліуретану.
Її головними переваги є висока міцність і зносостійкість. Еко шкіра приємна на дотик, практично не забруднюється. Чорний чохол книжка Lenovo tab 7 4 Tb-7304F Tb-7304I Essential зручно лежить в руці, не слизький і компактний.

Основа чохла TFC - міцний полікарбонат. Завдяки невеликій товщині полімеру, досягаються акуратні розміри і мінімальне потовщення планшета.
Мікрофібра або м'яке ворсистое покриття можна побачити на внутрішній стороні обкладинки. М'яка тканина приємна на дотик, не мазка, оберігає від появи подряпин на корпусі і дисплеї пристрою

Lenovo Tab 4 7 чохол книжка TFC - аксесуар, виготовлений для тривалого й корисного використання планшета!
Функціональні можливості. Оригінальний аксесуар дозволяє працювати з планшетом в різних режимах. Це стало можливим, завдяки 3-х сегментною обкладинці чохла і її можливостями трансформації. Гнучка обкладинка здатна складеться в пірамідку і служити підставкою для потрібної позиції планшета Lenovo tab 4 7 Essential.

Горизонтальна установка планшета дозволяє насолодитися комфортним переглядом відео на планшеті Lenovo TB-7304F/I, і при цьому немає необхідності утримувати пристрій у руках. Це дійсно зручно.
Чорний чохол книжка Lenovo tab 7 4 Tb-7304F Tb-7304I Essential - більше ніж просто оригінальний захисний аксесуар!

А положення планшета під кутом 35-40 градусів дозволить зручно набирати текст на дисплеї пристрою, спілкуватися в соціальних мережах або малювати, займатися творчістю

Щоб придбати Lenovo Tab 4 7 чохол книжка TFC в чорному кольорі натискайте кнопку!
Оперативна відправка замовлень по всій Україні!
Варіанти колірних рішень обкладинки чохла Lenovo Tab 4 7.0 Tb-7304F Tb-7304I можна знайти через пошук на сайті магазину "Smartcase"

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Форм-фактор | Чохол |
| Стан | Новий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Особливості | Протиударний, З підставкою |
| Тип застежки | Магніт |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Висота пристрою | 197 мм |
| Ширина пристрою | 102 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
- Ціна: 375 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB - перехідник USB








