
Напівпрозорий силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3G bg2-u01 бампер повнорозмірний
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T373G1
Прекрасний варіант для будь-якого користувача, кому важливий захист корпусу планшета та завжди доступний відкритий, відкритий дисплей планшета — протиударний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3G версія, bg2-U01.
Аксесуар оригінальний, підходить конкретно та тільки на зазначену модель мобільного пристрою

Комплексні пропозиції:
1. Протиударний силіконовий бампер Huawei T3 7 3G bg2-u01 Ви можете придбати разом зі склом.
Переглянути характеристики і ціну на скло - клікайте на фото
Комплексний захист корпусу та дисплея мобільного пристрою Хаувей — це правильне рішення для дбайливого власника планшета Huawei bg2-U01.
Якщо Вас цікавлять чохли з малюнком або різнобарвні чохли книжки для планшета Huawei Mediapad T3 7 3 g, натискайте на світлину внизу.
Ознаки, за якими можна переконатися, що силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3G — це саме те, що Вам потрібно:
- однією з головних переваг силіконового бампера є легка вага та мінімальне потовщення планшета. Одягнувши захисний аксесуар, Вам надається можливість зберегти новизну та цілісність корпусу пристрою без обмежень за функціональним використанням ґаджета
- отвори для клавіш ( кнопок) керування планшетом Huawei bg2-U01 виготовлені в суцільному варіанті, тобто без наскрізних отворів. Таке рішення захищає від стирання рідних кнопки пристрою, а також запобігає проникненню пилу всередину.
Протиударний силіконовий бампер Huawei T3 7 3G bg2-u01 — ідеальний бюджетний варіант, , щоб уберегти Ваш планшет від морального зношування, який доступний для будь-якого користувача!

- силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3G здатний передати оригінальність дизайну та природного пристрою, адже основа аксесуара — це напівпрозорий силікон із матовим напиленням на задній стінці. Таке оформлення прикрашає планшет, кардинально не змінюючи його зовнішній вигляд.

- легкий силіконовий бампер Huawei T3 7 3G bg2-u01 виготовлений з еластичного термопластичного поліуретану (силікона), що додає аксесуару гарних амортизаційних можливостей. Товщина стінок бампера приблизно 1 міліметра, що досить для боротьби з подряпинами та, водночас не збільшує планшет у габаритах!

- протиударний силіконовий чохол Huawei Mediapad T3 7 3G виготовлений саме для цього планшета. Розташування отвору для камери, кнопок керування гучністю планшета, отвори для функціональних роз'ємів зроблені в необхідних місцях бампера.

Силіконовий бампер Huawei T3 7 3G bg2-u01 купити дуже просто через замовлення через мобільний телефон або сайт магазину smarticase.com.ua
Оперативне надсилання перевізниками по всій Україні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Особливості | Протиударний |
| Фіксація пристрою | Замикання |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 188 мм |
| Ширина пристрою | 104 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 7 дюймів |
- Ціна: 250 ₴







