
Синий Vintage TFC чехол для Lenovo Tab 3 730x TB-730X в эко коже PU ультратонкий чехол книжка
250 ₴
- Немає в наявності
- Код: LENTB3733
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акуратний чохол-книжка з магнітним замком у міцній гарній обкладинці для планшета Lenovo tab 3 730x Tb-730X у кольорі Vintage, модель TFC.
Економні пропозиції:
Комплект 1. Синий чехол книжка Lenovo 730x + захисне загартоване скло за 399 грн
Комплект 2. Синий чехол книжка Lenovo 730x + захисне загартоване скло 9H + перехідник OTG Micro Usb-USb за 434 грн
Стекло
Помітне оригінальне оформлення обкладинки, акуратні розміри, гарні захисні можливості, магнітний замок — все це про ультратонкий чехол книжка Lenovo Tab 3 730x модель TFC.
Зовнішній матеріал обкладинки — міцний синтетичний шар поліуретану (екошкіра), який чудово оберігає від проникнення вологи, стійкий до стирання та перепадів температур. Екошкіра забезпечує якісну чіпкість поверхні чохла, ультратонкий чехол книжка Lenovo Tab 3 730x зручно триматиме в руці.
Гарне оформлення обкладинки в стилі Vintage Background додає шарму аксесуару, виділяє планшет і сотень йому подібних. Синій чохол книжка Lenovo 730x — чудовий варіант як для чоловіків, так і для жінок.

Основа чохла — міцний полікарбонатний каркас, який проходить у обкладинці і є фіксатором бампером для планшета Lenovo Tab 3 730x. Дисплей ґаджета відкритий для роботи без жодних обмежень, це зручно та красиво. Тонкі, але міцні стінки чохла книжки TFC не потовщують пристрій, але оберігають від появи подряпин і потертостей.

Усередині чохла книжка покрита м'якою ворсистою тканиною для запобігання появі мікродряпин на дисплеї та корпусі планшета. Сірий колір не мазкий, сліди пилу не видно.

Структура обкладинки чохла TFC 3-х сегментна, що дає змогу працювати з планшетом у різних режимах. Як видно з представлених реальних світлин, ультратонкий чехол книжка Lenovo Tab 3 730x модель TFC оригінальний оформленні та розмірах. Є необхідні отвори для камери та кнопок у потрібних місцях.

Для тих, хто часто дивиться фільми та медіаконтент на планшеті, передбачена можливість горизонтального встановлення Lenovo tab 3 730x для забезпечення гарного зорового контакту користувача з дисплеєм.

Щоб стати власником синього чохла Vintage TFC для Lenovo tab 3 730x Tb-730x натискайте кнопку КУПИТИ!
Оперативне надсилання всією Україною!
Вибір інших варіантів оригінальних чохлів для Lenovo tab 3 730x через пошук по сайту або по посилання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Виробник | Lenovo |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 100 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 191 мм |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







