-15%

Коричневий чохол книжка Xiaomi Redmi 5A від Mofi Steel в екошкірі PU
250 ₴
212,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5AM02
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5a в екошкірі PU коричневий від виробника MOFI, серія Steel Cover з посиленою сталлю обкладинкою

Для максимального захисту смартфона:
Redmi 5a чохол книжка коричневий + загартоване скло для дисплея Tempered Full cover glass со скидкой 15 % на протекторе
Важливі особливості чохла книжки MOFI Steel Cover для використання зі смартфоном Xiaomi Redmi 5a.
Зовнішній матеріал оригінального аксесуара — міцна та красива синтетична шкіра PU, яка практично ні в чому не поступається натуральній шкірі. Поверхня чохла книжки не слизька, не забруднюється пилом. Чохол книжка для Xiaomi Redmi 5a в екошкірі PU зручно лежить у руці, відчувається чіпкість із поверхні.

Внутрішня частина захисного аксесуара покрита ворсистою тканиною сірого кольору (мікрофібра). Є тиснення й текст від виробника.
У обкладинці захована не товста, але міцна пластина зі сталі, яка підвищує впевненість у безпеці дорогого дисплея смартфона Xiaomi Redmi 5a. Обкладинка не згинається й під час постукування пальцями відчувається твердість.

Redmi 5a чохол книжка коричневий передбачає у своєму дизайні протиударний еластичний бампер, який закриває й захищає корпус смартфона з усіх боків. Пристрій повністю занурюється в бампер, у якому передбачені всі необхідні роз'єми та отвори для зручного використання ґаджета.
Виробник MOFI піклується про надійність і комфортність своєї продукції
Чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5a в екошкірі PU коричневого відтінку облагороджує та прикрашає Ваш мобільний телефон. Такий колір не є звичайним і нудним. Теплі коричневі тони підвищують настрій і помітніші на великій відстані.
Хочете прикрасити Ваш ґаджет і зробити його унікальнішим?
Купіть коричневий чохол книжка Mofi Steel Cover для Вашого смартфона Xiaomi Redmi 5a!

Всі представлені чохли книжки Mofi є пдовгою продукцією і постачаються в оригінальному пакованні виробника (як на фотографії).

Redmi 5a чохол книжка коричневий дає змогу дивитися фільми та відеоконтент на Вашому смартфоні в зручному положенні та за чудовим зоровим контактом і дисплеєм. Вже не потрібно тримати ґаджет у руках, щоб подивитися цікавий серіал на смартфоні Xiaomi Redmi 5a
Коричневий чохол-книжка для Xiaomi Redmi 5a в екошкірі PU доступний для покупки!
Натискайте кнопку КУПИТИ!
Оперативне надсилання всією Україною!
Якщо Вас цікавить інший колір обкладинки чохла Mofi Steel Cover, скористайтеся цією зсилкою - тут

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5A |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 141 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 212,50 ₴






