
Чорний чохол smart Lenovo tb-X103F, Lenovo Tablet 10 X103F чохол книжка TFC еко шкіра PU ультратонкий
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENX10301
Ідеальний варіант для зручного використання захищеного планшета з великою діагоналлю, ультратонкий чохол Lenovo Tablet 10 X103F (Lenovo Tb-X103F) в чорному кольорі і дизайні TFC.
Все що потрібно для роботи з планшетом - в одному замовленні!
Комплект 1. Зручний чохол для Lenovo tb x103f + міцне загартоване скло 9H для захисту дисплея за 550 гривень

Зручний чохол Lenovo tb x103f для щоденного активного використання представлений на реальних фотографіях в магазині "Smarticase"
Суцільна обкладинка з міцного поліуретану (еко шкіра pu) облагороджує зовнішній вигляд планшета Lenovo 10 X103F. Не мазка поверхня приємна на дотик практична у використанні. Планшет Lenovo Tb-X103F виглядає багато і солідно в чохлі книжці TFC чорного кольору.

Щоб на корпусі і дисплеї планшета не виникали мікроподряпини при зануренні пристрою в бампер, внутрішня поверхня аксесуара покрита м'якою ворсистою тканиною сірого кольору. Покриття приємною на дотик, не мазке і не збирає пил.
Чохол Lenovo Tablet 10 X103F виготовлений за принципом "мінімум не потрібних елементів, максимум зручності і функціональності". Дисплей мобільного пристрою повністю відкритий для роботи, його не обмежую рамки, гумки та інші незручності ( як в інших моделях чохлів)

Смарт обкладинка підвищує комфорт використання планшета Lenovo 10 Tb X103F. Вимкнення дисплея пристрою при закритті обкладинки і його пробудження не тільки сприятливо впливає на роботу батареї гаджета, але і економить час на включення/вимикання, а рідну кнопку "power" уберігає від зносу.

Чорний ультратонкий чохол Lenovo Tablet 10 X103F мінімально змінює фізичні габарити планшета. Досягається такий ефект завдяки застосуванню міцного полікарбонату в стінках аксесуара, його товщина невелика.

Одна з причин покупки планшета з діагоналлю 10-ть дюймів ( фактично 10,1) є необхідність працювати з текстом, графікою або насолоджуватися переглядом фільмів, серіалів, роликів на YouTube .коли Ви в дорозі, на роботі, в кафе чи в ліжку. Смарт чохол для Lenovo tb x103f дозволяє встановити планшет в різних положеннях, під виконання конкретного завдання.
Малюйте, спілкуйтеся в соціальних мережах, дивіться кіно - з комфортом для рук і очей користувача!

Щоб придбати чорний смарт чохол для Lenovo Tb X103F натискайте кнопку! КУПИТИ
Оперативна відправка замовлень по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 248 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴






