
Гарний чохол Lenovo tb-X103F, Lenovo Tab 10 tb X103F чохол книжка TFC Ейфелева вежа (Париж) бірюзовий
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENX10302
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оригінальне оформлення, міцна конструкція, магнітна застібка — це оригінальний Lenovo Tab 10 tb x103f чохол-книжка TFC у кольорі Ейфелева вежа ( Париж)
Вибирайте набір аксесуарів під Ваші потреби!
Комплект 1. Початковий. Ультратонкий чохол на Lenovo Tablet tb x103f у кольорі Париж + оригінальна захисна плівка за 335 грн
Комплект 2. Функціональний. Оригінальний чохол Lenovo tb-x103F + стилус-ручка + перехідник OTG Micro Usb-Usb за 360 грн
Комплект 3. Надійний. Ультратонкий чохол на Lenovo Tablet tb x103f у кольорі Париж + загартоване міцне скло 9H для захисту дисплея за 489 грн
Стекло

Вибір інших варіантів забарвлення обкладинки — за посиланням тут

Короткі характеристики, щоб зрозуміти, що оригінальний чохол Lenovo tb-x103F — це ідеальний варіант для використання планшета без жодних обмежень
Колір Париж виготовлений у сірій гамі, що приємно для зору та не викликає подразнення. Сюжет і оформлення прекрасно підходить як для користувачів-чоловічок, так і для жінок.
Оригінальний Lenovo Tab 10 tb x103f чохол книжка TFC покритий зовні міцною синтетичною шкірою PU, сучасним полімером із безліччю корисних властивостей. Наприклад, одягнений планшет Lenovo Tablet 10 зручно лежить у руках користувача, не ковзає. На поверхні аксесуара не видно слідів пилу і бруду.

Не може не тішити наявність механізму магнітного замка в обкладинці аксесуара. Досить закрити обкладинку і можна почути, як взаємодіють (видадають звук) магніти. Таке рішення дає змогу уникнути мимовільного відкриття обкладинки, а отже, позбавити ризику не потрібних подряпин на дисплеї планшета Lenovo Tablet 10.

Ультратонкий чохол на Lenovo Tablet tb x103f у кольорі Париж виготовлений зі смарт обкладинкою, яка здатна згинатися й трансформуватися в підставку. Smart cover магніт вимикає дисплей планшета під час закриття чохла, підвищуючи рівень комфорту від використання планшета з чохлом TFC.
Представлені реальні світлини демонструються точною відповідність отвору та роз'ємів у бампері чохла TFC. Створені всі умови для зручного щоденного використання планшета Lenovo Tablet 10 X103F.


Дизайнери подбали про можливість комфортного перегляду медіаконтенту на 10 дюймів дисплеї планшета Lenovo Tab 10. Складіть обкладинку пірамідкою, встановіть чохол на рівну горизонтальну поверхню та насолоджуйтеся переглядом. Немає потреби утримувати нелегкий 500-грамовий планшет у руках!

Для комфортної роботи з текстом, що актуально для школярів і студентів, передбачений режим кутового встановлення планшета lenovo tablet 10. Зручне положення для рук, гарний зоровий контакт з екран планшета — це оригінальний чохол Lenovo tb-x103F у моделі TFC.

Щоб придбати оригінальний Lenovo Tab 10 tb x103f чохол, натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Тон обкладинки може відрізнятися від представленого на світлинах ( може бути сірим, бузковим і бірюзовим, залежно від постачання)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 248 мм |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | у поликарбонатном бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴
- Спосіб упаковки: Тон обкладинки може відрізнятися від представленого на світлинах ( може бути сірим, бузковим і бірюзовим, залежно від постачання)







