
Чохол книжка з Ейфелевою вежею для Lenovo Tab 4 8 Plus TB-8704X екошкіра (Париж)
285 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB48P03
Зручний чохол-книжка Lenovo Tab 4 8 plus tb-8704 з цікавим і гарним забарвленням Paris (Ейфелева вежа)
Економна покупка в "Smarticase":
Комплект 1: Зручний чохол-книжка Lenovo Tab 4 8 plus tb-8704 + функціональний перехідник OTG Type C за 325 гривен
Комплект 3: Lenovo tab 4 8704X чехол Париж + захисне скло за 425 гривен

Якщо Вас цікавить вибір іншого кольору обкладинки оригінального чохла Lenovo tab 4 8 Plus — натискайте на світлину внизу
Щоб отримати повно представлені про чохол TFC у кольорі Париж, рекомендуємо ознайомитися з реальними детальними фотографіями.
Колір Париж — дуже цікавий і незабутній розфарбовування. Непомітні, чіткі кольори будуть гарним варіантом для чоловічої та жіночої аудиторії користувачів планшета Lenovo Tab 4 8 Plus tb-8704X/F

Зовнішній матеріал чохла книжки TFC — міцна синтетична екошкіра, сучасний полімер із чудовими захисними властивостями. Чехол книжка Lenovo Tab 4 8 plus tb-8704 зручно лежить у руці, обкладинка не слизька та не мазка

Мобільний пристрій поміщається в міцний полікарбонатний бампер, покритий всередині ворсистою мікрофіброю. Дисплей планшета Lenovo Tab повністю відкритий для використання без обмежень.

Щоб обкладинка чохла книжки не бовталася під час нахилу або перевороту планшета, оригінальний захисний аксесуар забезпечений системою магнітного замка.
Lenovo tab 4 8704X чохол Париж — гарний і надійний захисний аксесуар для планшета.

Щоб було зручно дивитися фільми та медіаконтент на Lenovo Tab 4 8 plus 8704x, у чохлі книжка TFC передбачена позиція горизонтального встановлення. Забезпечується чудовий зоровий контакт і руки вільні від утримання вагомого планшета.

Чехол книжка Lenovo Tab 4 8 plus tb-8704 передбачає положення комфортного набирання тексту. Можна писати статті, дипломи або просто малювати в зручному для рук положенні.

Закази на Lenovo Tab 4 8 Plus TB-8704X приймаємо через сайт smarticase.com.ua, а також за дзвінкою на контактний номер мобільного — 0671091954
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 211 мм |
| Колір | Різні кольори |
| модель планшета | Lenovo tab 4 8 plus (TB-8704X) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Фіксація пристрою | у поликарбонатном бампері |
| Виробник | WALK |
- Ціна: 285 ₴








