
Напівпрозорий силіконовий бампер чохол Lenovo Tab 4 10 TB-304X TB-304F протиударний
179 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT10SIL1
Захисний аксесуар для повноцінного захисту корпусу планшета - захисний силіконовий бампер чохол Lenovo Tab 4 10 TB-X304F TB-X304L в повнорозмірному протиударному форм-факторі
Комплекти аксесуарів в одній посилці:
1. Lenovo Tab 4 10 X304 чохол силіконовий протиударний + загартоване скло 9H з олеофобним покриттям #2 (16.2 * 24.05 см) за 379 грн
Для замовлення натискайте на фото скла!
3. Lenovo Tab 4 10 X304 бампер силіконовий + функціональний перехідник OTG Micro USB-USB за 214 грн!

Якщо Ви воліє завжди відкритий і доступний для використання дисплей планшета, більшу частину часу граєте на мобільному пристрої чи використовуєте гаджет як бортовий комп'ютер в автомобілі - то застосування силіконового бампера в якості захисного аксесуара просто обов'язково для бережливого власника!
Коротко про характеристики і можливості повнорозмірного бампера Lenovo Tab 4 10:
- невелика вага. 10-ти дюймовий планшета Lenovo Tab 4 10 наділений чималою вагою, трохи більш ніж пів кілограма. Утримувати планшет в руках тривалий час не просте заняття. Щоб не обтяжувати власника мобільного пристрою додатковим обтяженням, силіконовий бампер чохол Lenovo Tab 4 10 TB-X304F TB-X304L виготовлений з міцного, але легкого матеріалу - силікону. Вага захисного аксесуара - менше 100 грам.

- напівпрозорий. Захисний аксесуар виготовлений з прозорого еластичного полімеру, але щоб додати пікантності у зовнішній вигляд пристрою, додано матове напилення на задній стінці бампера. Напівпрозора задня стінка аксесуара передає весь оригінальний дизайн планшета, одночасно оберігаючи корпус пристрою від подряпин. Товщина стінок бампера - близько 1 міліметра.

- не слизький. Щоб планшет Lenovo Tab 4 10 впевнено лежав в руках користувача, не вислизав з долоні, на зовнішній стороні захисного аксесуара нанесено матове не слизьке покриття, для підвищення цупкості поверхні.
Lenovo Tab 4 10 X304 бампер силіконовий дозволяє впевнено тримати підлозі кілограмовий планшет в руках

- пружний. Захисний бампер періодично знімається з пристрою ( наприклад для наклеювання захисного скла або для ремонту пристрою) в процесі тривалого використання планшета. Зважаючи на збереження захисних властивостей аксесуара, і для мінімізації ушкодження чохла, силіконовий бампер чохол Lenovo Tab 4 10 TB-X304F TB-X304L виготовлений з еластичного полімеру - TPU.
Ви можете одягати і знімати чохол до планшета багато разів, при цьому чохол буде добре "сидіти" на гаджеті, не злітати і не лопне, як це буває з пластиковими бамперами.

- оригінальний. Щоб працювати з планшетом Lenovo Tab 4 10 було максимально зручно і комфортно, в чохлі присутні всі необхідні отвори і роз'єми. Для збереження новизни рідних кнопок планшета від стирання, кнопки силіконового чохла виготовлені суцільними.
Lenovo Tab 4 10 X304 бампер силіконовий виготовлений з урахуванням розмірів та габаритів мобільного пристрою.


Lenovo Tab 4 10 X304 чохол силіконовий протиударний доступний для покупки за дзвінком на контактний номер телефону, або через купівлю а сайті.
Натискайте кнопку 
Оперативна доставка по всій Україні.
Для повноцінного захисту дисплея планшета рекомендуємо придбати гарний захисне скло 9H з олеофобним покриттям.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Силікон |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Білий |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Діагональ | 10.1 дюймів |
- Ціна: 179 ₴







