
Чорний чохол бампер на Xiaomi Redmi 5 Plus 5.99 дюймів чорний
179 ₴
152,15 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TPUCX01
Протиударний еластичний TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus в чорному кольорі для зручного використання смартфона!
Дивіться всі варіанти оригінальних чохлів для Xiaomi Redmi 5 Plus, натисніть на фотографію внизу.

Вигідна покупка в магазині "Smarticase"
Xiaomi Redmi 5 Plus чохол Carbon TPU + захисне скло 2.5 D Premium Temperd Glass за ціною комплекту!
TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus прекрасний варіант для користувача смартфона, чий погляд більшу частину часу прикутий до дисплею, активним учасникам соціальних спільнот, любитеям провести час за іграшками.
Дисплей 5,99 дюймового смартфона завжди відкритий, а корпус пристрою під надійним захистом термополиуретановой броні.

У чому кардинальні відмінності протиударних TPU чохлів від дешевих силіконових бамперів?
По-перше - в міцності. Xiaomi Redmi 5 Plus чохол Carbon TPU виготовлений з еластичного полімеру, який дозволяє знімати і одягати захисний аксесуар зі смартфона безліч разів. При цьому бампер не рветься і не розтягується, як це буває з дешевими силіконовими чохлами. По-друге - в товщині стінок. Carbon TPU бампер не має тонкі стінки, товщина в межах 1-1,5 міліметрів.У разі падіння смартфона або удару по корпусу, TPU полімер здатний амортизувати силу зіткнення, що підвищує шанси для цілісності пристрою. По-третє, у стабільності характеристик. TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus не змінює колір, не линяє, не тьмяніє з часом використання. Матеріал стійкий до перепадів температур.

Чому саме Carbon TPU бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus:
- тривалий термін корисного використання аксесуара
- відмінні протиударні характеристики, висока міцність стінок
- чіпка поверхню, відмінно лежить в руці користувача
- зручний варіант для активного щоденного використання смартфона
- еластичний, не пластмасовий, не лопне у разі падіння Xiaomi Redmi 5 Plus!

TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Redmi 5 Plus прекрасно справляється із захистом корпусу смартфона. Захисний бортик бампера навіть частково виступає на дисплеєм, надаючи додатковий захист для екрану

В оригінальному захисному аксесуар передбачені всі необхідні отвори і роз'єми для комфортного використання пристрою. Переконатися в цьому можна, розглянувши представлені реальні фотографії товару!
Купити Xiaomi Redmi 5 Plus чохол Carbon TPU з доставкою в Ваше місто в магазині "Smarticase".
Телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Бампер |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Матовий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 Plus |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
- Ціна: 152,15 ₴








