
Ультратонкий чорний чохол книжка для Xiaomi Mi Max 2 оригінальний Mofi Steel&Smart
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIMAX2MSKY3
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Один із найтонших, але дуже міцних чохлів для смартфона — оригінальний чохол-книжка Mofi Steel&Smart для Xiaomi Mi Max 2
Вигідна покупка в Магазині "Smartcase"
Повнорозмірне якісне захисне скло для дисплея + ультратонкий чехол книжка для Xiaomi Mi Max 2 черный за 365 грн!
Додати скло на замовлення
Чим виділяється серед конкурентів оригінальний чохол-книжка Mofi Steel&Smart для Xiaomi Mi Max 2:
— класичний, стриманий дизайн. Обкладинка захисного аксесуара виготовлена елегантно та стильно. Їх візерунків представлений тільки логотип виробника у формі гравіювання металом. Зовнішній матеріал обкладинки — синтетична екошкіра, нековзна в руках, не мазка та стійка до подряпин. Xiaomi Mi max 2 чохол ультратонкий протиударний лежить у руці впевнено.
- посилена обкладинка. Для додаткового захисту дисплея смартфона Mi Max 2, у обкладинку чохла книжки помістили сталеву тонку пластину. Її призначення — зупинити удар у бік дисплея і водночас не збільшити товщину чохла.

— розумний магніт. Чорний чохол-книжка Mofi Steel&Smart для Xiaomi Mi Max 2 здатний вимикати дисплей смартфона, у разі закриття обкладинки. Це можливо завдяки вбудованому в обкладинку крихітному магніту, який взаємодіє з датчиком Холла в мобільному пристрої. Для роботи функції розумної обкладинки необхідно в параметрах увімкнути відповідний режим.

- мінімальне потовщення смартфона. Виробнику Mofi вдалося досягти консенсусу в мінімальних розмірах і максимальній надійності захисного аксесуара. Завдяки використанню сучасних матеріалів і ультратонкому дизайну вдалося створити чохол завтовшки всього 1 сантиметр із чудовими захисними та протиударними характеристиками.
Xiaomi Mi max 2 чохол ультратонкий протиударний прикрашає смартфон і піклується про його цілісність!

- комфортне використання Xiaomi Mi Max 2. Чорний чехол книжка Mofi Steel & Smart для Xiaomi Mi Max 2 виготовлений саме під зазначений мобільний пристрій, передбачені всі необхідні отвори та роз'єми для зручного використання девайса.

— можливість горизонтального встановлення. Для комфортного перегляду відео та медіаконтенту, у чохлі книжка Mofi Steel&Smart можна встановити девайс горизонтально та не утримувати в руках.

. Чехол Mofi - це чудовий варіант для подарунка Адже це аксесуар фабричного якості!
Xiaomi Mi max 2 чохол ультратонкий протиударний можна купити з доставкою у Ваш населений пункт з оперативним відправленням

Щоб купити чорний чехол книжка Mofi Steel & Smart для Xiaomi Mi Max 2 нажимайте кнопку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








