
Класичний чохол-книжка Mofi Vintage для Asus Zenfone 3 Max ZC553Kl X00dd сірий
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASUSZC31
Гарно оформлений і якісно виготовлений — оригінальний чохол-книжка для Asus Zenfone 3 Max ZC553KL у серії Mofi Vintage Classical Portmone
Комплексний захист смартфона від можливих пошкоджень:
Mofi Vintage чохол книжка Asus Zenfone 3 max ZC553KL + захисне повнорозмірне скло 2.5D з чорними рамками за 390 грн!
Посилання на скло тут, натискайте на фото
Варіанти кольорів обкладинки! (натискайте на картинку)
Причини купити варіант чохол-книжка для Asus Zenfone 3 Max ZC553KL у серії Mofi Vintage Classical.
1. Класичний, елегантний дизайн чохла книжки сподобається і дорослим користувачам, і молодій аудиторії. Mofi чохол Asus 3 Max Zc553kl впевнено лежить у руці та не ковзає. Приємна на дотик екошкіра не тільки гарна, але й міцна. Ударостійка обкладинка здатна забезпечити збережність корпусу смартфона у разі падіння.
Оригінальний чохол-книжка для Asus Zenfone 3 Max ZC553KL у серії Mofi Vintage Classical Portmone — це чудовий варіант для подарунка та особистого використання!

2. Можливість використовувати Mofi чохол Asus 3 Max Zc553kl як міні портмоне. У внутрішній частині чохла книжки є кишенька для однієї або декількох платіжних карток. Можна поставити банківську карту та завжди мати поруч платіжний засіб. Це дійсно зручно!
Усередині чохол книжка покритий м'якою ворсистою тканиною. Вона підкреслює якість продукції та оберігає від появи подряпин дисплей мобільного пристрою.
Mofi Vintage чохол книжка Asus Zenfone 3 max ZC553KL піклується про збереження новизни мобільного пристрою з усіх його боків!

3. Чудові протиударні властивості. Смартфон Asus Zenfone 3 Max ZC553KL під гарним захистом, коли одягнений у чохол книжку Mofi Vintage Classical. Пристрій поміщається в повнорозмірний силіконовий бампер, що закриває корпус з усіх боків і частково виступає над рівнем дисплея.
Комбінація з міцної обкладинки з PU шкіри та протиударного бампера дає змогу комплексно захищати мобільний пристрій від пошкоджень у разі форс мажорних обставин!

4. Зручний перегляд відео. Оригінальний чохол-книжка для Asus Zenfone 3 Max ZC553KL у серії Mofi Vintage Classical Portmone дає змогу насолодитися комфортним переглядом відео на мобільному пристрої, встановивши смартфон у горизонтальне положення. Немає потреби утримувати девайс у руках!

Mofi Vintage чохол книжка Asus Zenfone 3 max ZC553KL протиударний виготовлений з урахуванням усіх необхідних роз'ємів і отворів для безперешкодної роботи з мобільним пристроєм.
Mofi чохол Asus 3 Max Zc553kl постачає в оригінальному роздрібному пакованні від виробника.

Щоб стати власником гарного та надійного чохла книжки для Asus Zenfone 3 max ZC553KL, натискайте кнопку
КУПИТИ
Оперативне надсилання всією Україною
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 3 Max ZC553Kl |
- Ціна: 275 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні









