
Протиударний Carbon TPU чохол бампер Xiaomi Redmi 5 чорний, нековзний, 5.7 дюймів
149 ₴
126,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TPUCX02
Зручний бампер для повноцінного захисту корпусу пристрою за доступною вартістю — TPU Carbon чохол для Xiaomi Redmi 5 (5.7 дюймів)
Повноцінне використання пристрою в захищеному режимі!

Комплексна економна купівля в магазине "Smartcase"
Xiaomi Redmi 5 чохол TPU Carbon протиударний + повноцінне захисне скло 2.5D Premium Temperd Glass 0,33 мм усього за 249 грн
Допомога у виборі! Фото огляд чохла зі смартфоном Xiaomi Redmi 5- дивитися !
TPU Carbon чохол бампер чудово сидить на корпусі мобільного пристрою, закриваючи захисним матеріалом грані смартфона з усіх боків. TPU (термопластичний поліуретан) — сучасний полімер, який повсюдно використовується у виробництві надійних протиударних чохлів-бамперів.

TPU Carbon чохол для Xiaomi Redmi 5 і його переваги:
- міцний. Футляр не порветься у разі частого знімання та одягання аксесуара зі смартфона
- еластичний. Гнучкий матеріал дає змогу використовувати чохол без ризику його пошкодити. У разі падіння смартфона на тверду поверхню TPU поглинає силу удару, водночас не лускає й не тріскається, як це буває з пластмасовими футлярами.
- легкий. Протиударний чохол Xiaomi Redmi 5 чудово виконує свої захисні функції, водночас не обтяжує користувача своїми вагою. ( лише 29 грамів)

Кому підійде варіант TPU Carbon чохол для Xiaomi Redmi 5:
- активної молоді, Адже для цієї категорії користувачів смартфон — це частина їхнього життя. Пристрій більшу частину в руках, є ризик упустити та пошкодити ґаджет
— геймерам. Тратя чималою частиною часу на ігри, зручніше використовувати девайс із відкритим екраном.
— дітям. Дитина часто риє предмети та питання захисту пристрою, вибравши надійний протиударний чохол, вкрай важливий.
- водіям (таксистам). Цієї категорії користувачів часто доводиться відповідати на дзвінки під час руху транспортного засоби, водночас потрібен завжди доступний дисплей смартфона Xiaomi Redmi 5. А падіння пристрою у разі різкого гальмування або пірует на дорозі — справа досить часто.

Xiaomi Redmi 5 чохол TPU Carbon протиударний добре лежить у руці. Відчуюється впевненість у надійності захисного аксесуара. Ланцюгова поверхня добре контактує зі шкірою руки, аксесуар не слизький. Вставки у верхній і нижній частині бампера Redmi 5 імітують карбон, від цього й таку назву аксесуара.

В оригінальному протиударному аксесуарі передбачені всі порти та роз'єми для комфортної роботи з пристроєм. Переконатися в цьому можна, переглянувши реальні фотографії товару на сторінці.
Купити Xiaomi Redmi 5 чохол TPU Carbon протиударний із доставкою у Ваше місто у магазині "Smartcase".
Телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi 5 |
| Виробник | Xiaomi |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 5.7 дюймів |
| Призначення | Для смартфона |
- Ціна: 126,65 ₴





