
Романтический Париж чехол книжка Huawei Mediapad T3 8 KOB-L09 эко кожа PU
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWT3805
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Романтика ще жива - колір Париж (Ейфелева вежа)
Зручний захисний чохол Huawei Mediapad T3 8 в екошкірі PU (технічна назва моделі KOB-L09), модель TFC.
Комплексні пропозиції:)
Комплект 1. Huawei T3 8 чехол в эко коже PU Париж + захисне загартоване скло 9H за 439 грн
Додати на замовлення скло

Якщо цікавить інший колір обкладинки чохла книжки TFC, натискайте на картинку нижче
Міцна обкладинка — запорука безпечного використання планшета!
Зовні чохол покритий штучною екошкірою PU, в основі — міцний полікарбонат
Поверхня чохла книжки TFC чіпка, не слизька та красиво оформлена. Обкладинка здатна прикрасити пристрій і захистити корпус від пошкодження.

Захисний чохол Huawei Mediapad T3 8 в екошкірі PU обладнаний механізмом магнітної застібки. Під час закриття обкладинки спрацьовує замок, у такий спосіб дисплей планшета під захистом і обкладинка не бовтатиметься.

(Дизайн бамперної частини чохла може відрізнятися від представленої на фото)
Виробником зручного захисного аксесуара дотримана точність у розмірах і дизайні планшета Huawei T3 8 Kob-l09. Розташування камери та отворів під кнопки відповідають.

Для зручного перегляду відео передбачена горизонтальна позиція планшета. Обкладинка складається і слугує підставкою для планшета. Зручно, адже руки вільні та забезпечуються гарний зоровий контакт.

Huawei T3 8 чохол в екошкірі PU Париж дає змогу працювати з текстом на пристрої або малювати. Зручне положення для руки під час набору повідомлень, рефератів або статей.

Зручний захисний чохол Huawei Mediapad T3 8 в екошкірі PU доступний для покупки! Телефонуйте на контактний номер, чи натискайте кнопку
Оперативне надсилання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Висота пристрою | 213 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для планшета, фаблета |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴
- Спосіб упаковки: Вигідна купівля комплекту аксесуарів









