
Світлий синій Vintage (джинс) чохол Lenovo Tab 4 8 8504X tb-8504F, чохол книжка молодіжний, TFC екошкіра pu
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENT485045
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тим, хто віддає перевагу джинсовому одягу - світло-синій Vintage, за кольором фону, що схожий на колір джинсів, для зручного та безпечного використання планшета Lenovo Tab 4 8 Tb-8504X tb-8504F

Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Lenovo tab 4 tb-8504x tb-8504F чехол книжка синий джинс + перехідник OTG Micro USB — USB за 285 грн
Комплект 2. Ультратонкий світло-синій чохол Lenovo Tab 4 8504x + захисна глянсова плівка за 295 грн
Комплект 3. Ультратонкий світло-синій чохол Lenovo Tab 4 8504x + перехідник OTG Micro USB — USB + стилус-авторучка + плівка за 359 грн
Комплект 4. Надійний. Lenovo tab 4 tb-8504x tb-8504F чехол книжка синий джинс + загартоване захисне скло 9H за 399 грн
Додати скло на замовлення!
Подивитися чохол книжка Lenovo Tab 4 8504X у форматі TFC на відео
Вибір кольору обкладинки чохла TFC Lenovo Tab 4 8 Tb-8504 під Ваш смак. натискайте на картинку внизу
Оцінити гарний і оригінальний дизайн, витонченість і якість виготовлення чохла книжки TFC, можна за представленими реальними фотографіями.
Lenovo tab 4 tb-8504x tb-8504F чехол книжка синий джинс — варіант для активної молоді та впевнених користувачів планшета!

Зверніть увагу на положення задньої камери та спалахи біля неї. У планшета Lenovo Tab 4 8 Tb-8504X Tb-8504F вони розташовані горизонтально, тобто зліва на право. Видно на фотографії внизу!

Міцна, нековзна екошкіра PU, синтетичний матеріал, який прекрасно проявився в симбіозі з міцним каркасом із полікарбонату. Ультратонкий світло-синій чохол Lenovo Tab 4 8504x впевнено лежить у руці, практично не забруднюється й не збирає пил.

В ультратонкому захисному чохлі книжка TFC передбачена можливість фіксації планшета Lenovo tab 4 Tb-8504X tb-8504F у декількох позиціях. Для роботи з текстом, або гри на віртуальному піаніно, досить скласти обкладинку пірамідкою й покласти планшет "на спину". Для зручного перегляду відео є можливість горизонтального встановлення.

Lenovo tab 4 tb-8504x tb-8504F чехол книжка синий джинс у закритому положенні утримується завдяки вбудованому магнітному замку. Це зручно, безпечно та надійно!
Lenovo tab 4 tb-8504x tb-8504F чехол книжка синий джинс можна замовити за дзвінкою на контактний номер або натиснувши кнопку.
Оперативне надсилання всією Україною!
Smartcase.prom.ua — найкращі аксесуари за добрими цінами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Lenovo |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Ширина пристрою | 125 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Фіксація пристрою | у поликарбонатном бампері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴








