
Ультратонкий чехол Lenovo Tab 4 7.0 Tb-7504X, чехол книжка TFC черный в эко коже PU
259 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTB475X1
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Міцна обкладинка в акуратному стильному виконанні для зручного використання планшета — це чорний TFC чохол-книжка Lenovo Tab 4 7.0 Tb-7504X у магнітами в красивій эко коже PU
Економна покупка в "Smartcase":
Загартоване скло для дисплея 9H + Lenovo Tab 4 7504X чехол книжка ультратонкий черный за 395 грн!
Додати в комплект захисне скло 9H —

Цікавує інший колір обкладинки? натискайте на світлину нижче
Чем хорош Lenovo Tab 4 7504X чехол книжка ультратонкий ?
Сучасний аксесуар. Обкладинка чохла — це його візитна картка. На гарний, акуратний чохол приємно дивитися і його хочеться брати в руки. Матова екошкіра PU має гарну фактуру, чіпко стикається зі шкірою руки, не пропускає вологу та дуже схожа на натуральну.
Продуманий, стриманий дизайн чохла книжки TFC буде чудовим доповненням для акуратного 7-дюймового планшета Lenovo Tab 4 7.0.

Чорний TFC чохол-книжка Lenovo Tab 4 7.0 Tb-7504X покритий усередині ворсистої мікрофіброю для захисту корпусу планшета від мікроподряпин. Сірий колір чудово поєднується з дизайном і оформленням обкладинки та передньою панеллю планшета.
В основі чохла TFC використаний матеріал PC — полікарбонат. Товщина стінок невелика, щоб не збільшувати пристрій у габаритах. Міцності аксесуара досить для активного використання планшета поза стінами будинку.

Стильний дизайн. Обкладинка складається з 3 сегментів, може згинатися, трасформуватися без шкоди для аксесуара. Симетричні сегменти мають красивий вигляд. Реальні світлини в описі дають змогу Вам у цьому переконатися.
Lenovo Tab 4 7504X чохол книжка ультратонкий лежить у руці впевнено. Поверхня аксесуара не слизька.
Магнітний замок зроблений акуратно та витончено. Невеликі магніти заховані в бампер і обкладинку. Їхнє завдання — утримувати аксесуар у закритому положенні, коли це необхідно власнику планшета Lenovo Tab 4 7.

Для повноцінного відпочинку під час перегляду фільму або відеоматеріалу в інтернеті, Ви маєте можливість не утримувати чохол у руках. Досить встановити горизонтальне положення та насолоджуватися переглядом.

Планшет часто слугує не тільки пристроєм для розваг, але й для роботи, наприклад, для набирання тексту на лекціях, на заняттях у школі тощо. У такому разі досить загорнути обкладинку в пірамідку та покласти на неї планшет. Забезпечується зручний кут нахилу для роботи руками.

Щоб придбати чорний TFC чохол, книжка Lenovo Tab 4 7.0 Tb-7504X натискайте кнопку!
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 196 мм |
| Ширина пристрою | 10 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати стилус, Micro USB-перехідник USB







