
Білий (молочний) силіконовий чохол бампер Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D напівпрозорий м'який
65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AMAXZ010D2
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ідеальний варіант для кольорового корпусу пристрою - м'який силіконовий чохол Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D у напівпрозорому білому кольорі!

Повноцінний захист корпусу та дисплея:
Asus Zenfone Max Z010D чохол силіконовий напівпрозорий + захисне скло загартоване 9H за 185 грн
Бажаєте додати на замовлення загартоване скло? Натискайте на фото нижче!
Силіконовий чохол Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D охоплює весь корпус мобільного пристрою максимально можливий. Додаткова підтримка для дисплея пристрою — виступний бортик.

Задня стінка силіконового бампера для Asus Z010D має матове напилення, що додає шарму пристрою. Сам аксесуар виготовлений напівпрозорим, що дає змогу передати та зберегти оригінальний дизайн смартфона, у чому компанія Asus дуже гарна!

Asus Zenfone Max Z010D чохол силіконовий напівпрозорий у міру еластичний і пружинистий. Футляр просто знімається з пристрою та одягнути його теж не складно. Еластичний силікон не лускає під час ударів.

Силіконовий чохол Asus Zenfone Max ZC550KL Z010D забезпечений усіма необхідними отворами та роз'ємами для вільного доступу до порту для навушників, наприклад, або роз'ємом Micro Usb.

З огляду на те, що бампер залишає завжди відкритий дисплей смартфона Asus Zenfone Max, рекомендуємо придбати в комплект загартоване міцне скло для екрана пристрою.
Загартоване скло для Asus Zenfone Max Zc550Kl Z010d

У магазині Smartcase є непоганий вибір інших варіантів бамперів і накладок! Натискайте на фото нижче.
Для того, щоб замовити собі або на подарунок Asus Zenfone Max Z010D чохол силіконовий напівпрозорий натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 11 мм |
| Ширина пристрою | 78 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Колір | Білий |
| Висота пристрою | 156 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 5.5 дюймів |
| Фіксація пристрою | Замикання в силіконовому бампері |
| Призначення | Для смартфона |
| Форм-фактор | Бампер |
| Діагональ екрану пристрою | 5,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 ₴






