-15%

Гарний чорний бампер Carbon TPU для Xiaomi Mi Max 2 чохол протиударний м'який
229 ₴
194,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: TPUMAX21
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Корпус смартфона Xiaomi Mi Max 2 під надійним захистом у чохлі бампера TPU Carbon
Смартфон Xiaomi Mi Max 2 впевнено лежить у руці, корпус захищений з усіх боків, має красивий та елегантний вигляд.

Економна покупка в одному магазині:
Комплект 1. Чорний TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Mi Max 2 + функціональний перехідник OTG TYPE C за 194 грн
Комплект 2. Чорний TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Mi Max 2 + якісне захисне скло на весь екран за 244 грн
Захисне скло
Xiaomi Mi Max 2 чохол бампер протиударний чудово справляється із захистом корпусу мобільного пристрою. Товщини стінок (приблизно 1 міліметра) цілком досить, , щоб захистити смартфон у разі падіння на тверду поверхню. Водночас забезпечується зручне використання девайса, мінімальне потовщення та гарний стильний зовнішній вигляд.
Еластичний TPU (термополіуретан) практичний у разі тривалого використання, дає змогу знімати та одягати футляр зі смартфона без втрати фізичних якостей і без шкоди для пристрою.

Чорний TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Mi Max 2 виготовлений не тільки красивим, але й безпечним у використанні. Задня стінка чохла зовні являє собою рифлені смужки різної висоти, які забезпечують якісний ланцюжок зі шкірою руки, щоб смартфон впевнено чекав у долоні.

Для захисту від проникнення пилу вологи всередину до смартфона та щоб зберегти новизну рідних клавіш керування девайсом, кнопки в бампері Carbon TPU виготовлені суцільними, без наскрізних отворів.

Xiaomi Mi Max 2 чохол бампер протиударний закриває грані смартфона з усіх боків, утворюючи невисокий виступний бортик над рівнем дисплея. Аксесуар має стильний, красивий та надійний вигляд!

Чорний TPU Carbon чохол бампер для Xiaomi Mi Max 2 передбачає безперешкодне використання пристрою в захисному футлярі, без потреби знімати останній. Є всі необхідні отвори та роз'єми, щоб можна було зарядити смартфон або зробити знімок камерою.

Xiaomi Mi Max 2 чохол бампер протиударний має назву Carbon не просто так. На задній стінці, у верхній і нижній частинах, є вставки, фактура яких імітує матеріал Карбон. Вставки додають родзинки у зовнішній вигляд аксесуара.

Купити захисний протиударний бампер для Xiaomi Mi Max 2 купити з доставкою у Ваше місто!
Телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
Не забуваємо про можливість придбати Xiaomi Mi Max 2 чохол бампер протиударний в комплекті із захисним склом 9H за зниженою ціною!
Стекло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Форм-фактор | Бампер |
| Особливості | Протиударний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Модель телефону | Xiaomi Mi Max 2 |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 89 мм |
| Висота | 174 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ | 6.4 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,65 ₴







