
Коричневий чохол-книжка K'tray в екошкірі для Asus Zenfone Go Zb552KL X007d + портмоне
245 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZB5523
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коричневий чохол книжка + портмоне для Asus Zenfone Go Zb552KL X007D від виробника K'tray для реального захисту смартфона!
Максимальна укомплектація!
Asus Zenfone GO Zb552KL коричневий чохол книжка + загартоване захисне скло 9H за 345 гривен!
В описі опубліковані тільки реальні справжні світлини. У живу чохол книжка має ще ефектніший вигляд!
— всі можливості портмоне та чохла книжки чудово втілилися в цьому захисному аксесуарі. Коричневий чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007D чудово справляється із захисною корпусом мобільного пристрою, є місце для 3-6 штук банківських платежних карток і для паперових грошових знаків.

- Asus Zenfone GO Zb552KL коричневий чохол-книжка має гарний вигляд, облагороджує мобільні пристрої, дає змогу розширити можливості його зручного використання. Протиударні властивості чохла K'trary на високому рівні, адже тут можна побачити міцну, не тонку обкладинку, еластичний TPU бампер і магнітну застібку, як бонус.

— магнітна застібка органічно поєднується з дизайном захисного аксесуара, чудово справляється зі своїм призначенням, утримуючи обкладинку в закритому положенні. Міцна екошкіра на основі поліуретану прикрашає девайс, фактура матеріалу схожа на натуральну шкіру і доповнена красивими строчками.

— коричневий чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007D дарує можливість комфортного перегляду відео на ґаджеті без потреби утримувати пристрій у руках.

- Asus Zenfone GO Zb552KL коричневий чохол книжка прикрашає мобільний пристрій. Оцініть якість обкладинки за представленими нижче фотографіями. Аксесуар має завершений і елегантний вигляд, це фабрична якість!

— параметри Asus Zb552KL і чохла книжки дають змогу впевнено обхопити ґаджет рукою. обкладинка не слизька, стійка до зносу та потертостей. Для забезпечення комфортного щоденного використання смартфона коричневий чохол-книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007D виготовлений з усіма необхідними роз'ємами та отворами.

Для перегляду всіх варіантів кольорів обкладинки чохла книжки K'try для Asus Zenfone GO Zb552Kl, натискайте на світлину внизу.
Щоб купити коричневий чохол, книжка для Asus Zenfone Go Zb552KL X007D, телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Моделі телефона | Asus Zenfone Go ZB552KL X007D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴








