
Чорна чоловіча сумка через плече Polo Vicuna V8824, сумка для планшета в екошкірі PU, месенджер
640 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: POLOV8824
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гарний та стильний аксесуар для Вашого щоденного гардероба — якісна чоловіча сумка через плече Polo Vicuna V8824, в екошкірі PU

Сучасне виготовлення сумки через плече POLO не залишить байдужим молоду активну аудиторію користувачів ґаджетів. Гарне виконання зовнішнього покриття, рівні прошиті строчки — це фабрична якість!
Форм-фактор сумки — месенджер
Форма — прямокутна

На задній зовнішній стороні є кишеня з блискавкою. Там можна покласти документи, ключі та інші важливі речі.
На фронтальній частині сумки Polo Vicuna V8824 є відкидна частина на магнітах. На ній можна побачити логотип виробника. Нижче розташована ще одна невелика кишенька.
Зовнішній матеріал — це міцна екошкіра PU, на основі поліуретану. Чудово носиться, гарна, за фактурою схожа на натуральну шкіру. Не пропускає вологу всередину до речей. Вага сумки Polo Vicuna V8824 — 530 грамів.

Розмір сумки через плече Polo Vicuna V8824 такий:
22*25*5 см.
Ширина в нижній частині — 22 сантиметри, у верхній частині — 21 сантиметр. Висота сумки з 25 см, товщина (без речей і наповнювача) — 5 сантиметрів. Тобто цілком достатньо місця, щоб носити все необхідне із собою, але не в кишенях штанів або куртки, а в елементі гардероба, який для цього створений — у якісній сумці через плече Polo Vicuna V8824 в красивій екошкірі PU.



Носить сумку Polo Vicuna V8824 можно на одному плечі або через плече, кому як подобається. Сумка має дуже міцний нейлоновий ремінь, довжина його регулюється в ручну. Як видно на фотографії нижче, під відкидною частиною є один відділ, куди можна покласти, наприклад, зошити, ручку, документи.

Чоловіча сумка через плече Polo Vicuna V8824 має всередині один великий відділ, куди поміщається планшет 10,1 дюйма в чохлі книжка, смартфон 5,5 дюйма, портмоне, зошита та книжка. Вхід у внутрішню частину закривається замком блискавкою.

Відкидна частина сумки кріпиться до сумки за допомогою магнітів, вбудованих усередині обкладинки. Дуже легко та просто відкрити та закрити сумку Polo vicuna за потреби.

Як видно з фотографії, все має елегантний та красивий вигляд. Немає потреби ламати голову, що взяти із собою та куди поставити це, коли Ви йдете з дому гуляти або на роботу, або на навчання. Склали все необхідне в сумку через плече Polo Vicuna V8824 і з гарним настроєм поєдналися в дорогу!

Усередині сумки Polo Vicuna можна побачити підкладку з логотипом виробника, ще одні кишені на замку-блискавці й один великий відділ для смартфона або гаманця.

Якісна чоловіча сумка через плече Polo Vicuna V8824, в екошкірі PU стане прекрасним доповненням для Вашого гардероба і розв'язанню проблеми, як носити всі необхідні Вам речі та ґаджети із собою. Та так, щоб Ви мали гарний та стильний вигляд!
Купити чоловічу сумку для планшета та інших речей від бренда Polo Vicuna, модель V8824, колір чорний, можна зробивши замовлення за дзвінкою на контактний номер або через кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 5 мм |
| Підкладка | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 22 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Виробник | VICUNA POLO |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Немає |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴









