
Солідний чохол книжка Lenovo Tab 3 7.0 Essential 710L (tb3-710l) 710F екошкіра PU, Ейфелева вежа (Париж)
275 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LENTA3707
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ідеальний варіант для користувачів, кому набрид звичайний чорний колір обкладинки.
Ультратонкий чехол книжка Lenovo Tab 3 7 Essential TB3-710F TB3-710L (TB3-710l tb3-710F) у стильному сюжетному кольорі Ейфелева вежа.
Повний опис щодо товару зі світлинами дивитися тут
Переваги чохла TFC для використання з планшетом Lenovo:
- акуратні розміри й ультратонке виготовлення
- захищає корпус і дисплей від появи подряпин
— можливість зробити Ваш планшет оригінальним, унікальним
- підставка для перегляду відео та роботи з текcтом

Економна покупка комплектами:
Комплект. Ейфлева вежа чохол книжка Lenovo Tab 3 7 Essential + захисне загартоване скло 2.5D 9H за 435 гривен.
Для перегляду всіх варіантів чохлів для планшета Lenovo Tab 3 7 Essential - натискайте на фото внизу
Цікавий сюжет, оригінальне оформлення, сірі тони — набір характеристик чохла книжки TFC, який чудово підходить для чоловіків різного віку, також для жінок, які люблять тему Франція та все, що з нею пов'язано!
Ейфлева вежа чохол книжка Lenovo Tab 3 7 Essential — елегантний стильний захисний аксесуар із широкими можливостями та оригінальним кольором.

Модель чохла TFC створена не тільки, щоб зберегти новизну та гарний зовнішній вигляд корпусу та дисплея ґаджета. Такий варіант вибирають для розширення можливостей зручного використання планшета.
На планшеті Lenovo Tab 3 710F 710L можна комфортно працювати з текстом, малювати, грати ігри, встановивши пристрій у потрібне положення (як на фото внизу). А якщо є можливість подивитися фільм або серіал, полистати сторінки в браузері, то Вам на допомогу горизонтальна позиція, де не потрібно утримувати планшет у руках!

Зручний чохол Париж для Lenovo Tb3-710F Tb3-710L має механізм магнітного замка, який утримує обкладинку в закритому положенні, коли Ви не використовуєте ґаджет. Можна кинути девайс у рюкзак, портфель або сумку та не турбується, що дисплей планшета буде подряпаний про щось тверде в сумці.
Магнітна застібка працює чітко та надійно!

Ейфлева вежа чохол книжка Lenovo Tab 3 7 Essential здатний вберегти корпус планшета від появи саден, подряпин і потертостей. Це можливо завдяки використанню сучасних міцних і легких матеріалів; кожа PU (поліуретан) як зовнішній матеріал, поликарбонат як основа аксесуара та мікрофібра в ролі підкладки всередині чохла книжки TFC.

Щоб стати власником солідного захисного аксесуара, телефонуйте на вказаний номер телефона або натискайте кнопку!

Зручний чохол Париж для Lenovo Tb3-710F Tb3-710L оперативно надсилаємо всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 190 мм |
| Ширина пристрою | 113 мм |
| Товщина пристрою | 9.9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴








