
Протиударний чохол книжка + портмоне для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID, чохол K'tra чорний екошкіра PU
245 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZ4M01
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Один найнадійніших варіантів для смартфона, чохол-книжка для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID з магнітною застібкою й можливостями портмоне від виробника K'try
Повноцінний захист смартфона з усіх боків!
Корпус і дисплей Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID під надійним захистом протиударного захисного аксесуара в чорному кольорі та красивій екошкірі PU!
Найцікавіше про можливості чохла книжки K'tratry:
— гарне оформлення, оригінальний дизайн, якісні матеріали та додаткові можливості — все це поєднує солідний чорний чохол-книжка для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID от бренда K'try.

— для безпеки дисплея мобільного пристрою, захисні аксесуар виготовлений із вбудованою магнітною застібкою, щоб обкладинка не бовталася й було менше приводом для занепокоєння. Магнітний елемент гармонійно вливається в загальний дизайн чохла книжки та має красивий вигляд!

- Asus Zenfone 4 Max ZC554KL чохол в екошкірі PU облагороджує мобільний пристрій, додає йому солідності й індивідуальності. Синтетичний матеріал міцний на розрив і стійкий до стирання. Екошкіра PU не пропускає вологу та не ковзає в руці. Все зроблено, щоб смартфон Asus Zc554KL мав естетично красивий вигляд і ним було зручно користуватися!

- чорний чохол-книжка для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID від бренда K'try дає змогу Вам позбутися додаткового аксесуара Вашої сумки, а саме від портмоне. Захисний девайс забезпечений трьома відділами для банківських платіжних карток, куди можна вмістити від 3 до 6 штук, і кишенею для паперових грошових знаків.

— однією з причин купівлі чохла в варіанті чохол книжка має можливість зручного перегляду відео на Вашому мобільному пристрої без потреби утримувати смартфон у руках. На дисплеї діагоналлю 5,5 дюйма цілком комфортно дивитися фільми та відео, з цього чому б не відпочивати фізично водночас, встановивши смартфон у горизонтальному положенні на столі або будь-якій іншій рівній поверхні.
Asus Zenfone 4 Max ZC554KL чохол в екошкірі PU — гарний і корисний компаньйон для Вашого ґаджета!
- оригінальний аксесуар виготовлений саме для зазначеної моделі мобільного пристрою Asus. Передбачені всі необхідні роз'єми для камер, кнопок і інтерфейсних портів.
Використання всіх технічних можливостей смартфона в безпечному для нього режимі можливе завдяки використанню надійного аксесуара. Замовляйте чорний чохол-книжка для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID від бренда K'tra з доставкою у Ваше місто!

Asus Zenfone 4 Max ZC554KL чохол в екошкірі PU представлений на сайті магазину Smartcase також в інших кольорах обкладинки. Натискайте на світлину нижче та вибирайте Ваш чохол!
Щоб купити Asus Zenfone 4 Max ZC554KL чохол в екошкірі PU з можливостями портмоне в чорному кольорі обкладинки, телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 4 Max ZC554Kl X00ID |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴








