
Елегантний червоний чохол-книжка для Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID з можливостями портмоне та замком
245 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ASZ4M03
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Червоний чохол-книжка в красивій екошкірі PU для безпечного використання смартфона Asus — це чохол-книжка від Ktry для Asus Zenfone 4 Max ZC554Kl X00ID
Повноцінний захист смартфона!
Можливості портмоне
Магнітний замок
Комфортний перегляд відео!
Якщо Вам важливий Ваш смартфон Asus X00ID і Ви бажаєте зберегти його новий зовнішній вигляд - замовляйте червоний чохол Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID в екошкірі
Красива фактура обкладинки схожа на натуральну шкіру, хоча насправді це синтетичний міцний матеріал. Поверхня чохла книжки K'try приємна на дотик, не слизька та не пропускає вологу. Червоний чохол кардинально змінює зовнішній вигляд смартфона Asus Zenfone 4 Max, цей буде вже не той бездушний електронний ґаджет, яким він був після купівлі!

Турбуєте про цілісність дисплея? Червоний чохол-книжка в екошкірі для Asus Zenfone 4 Max Zc554KL наділений магнітною застібкою, яка надійно утримує чохол у закритому положенні. Обкладинка не бовтатиметься у вільному польоті, не відкриється в сумці або кишені.

Наскільки зручно носити все найнеобхідніше поруч і завжди з собою. Гаманець або портмоне, зазвичай, об'ємні та займають багато місця в сумці або кишені. А ще плюс смартфон... Ця проблема розв'язується просто. Червоний чохол книжка в екошкірі для Asus Zenfone 4 Max Zc554KL з можливостями портмоне дає змогу носити в чохлі 3-6 карток для здійснення платежів або зняття готівки в банкоматах, також десяток і більше грошових купюр.

Хто часто дивиться відео на мобільних пристроях, той знає, як хочеться дивитися фільм, але так, щоб руки були вільні та можна було відпочивати, а не тримати смартфон у руках. Червоний чохол книжка в екошкірі для Asus Zenfone 4 Max Zc554KL передбачає можливість горизонтального встановлення смартфона. У такому положенні забезпечується чудовий зоровий контакт із дисплеєм ґаджета. Дивіться фільми та серіали та відпочивайте!
Оригінальний аксесуар, який враховує всі дизайнерські особливості мобільного пристрою, виготовлений суворо під розміри смартфона та з потрібними отворами для камери та кнопок — це чохол книжка від Ktry для Asus Zenfone 4 Max ZC554Kl X00ID у гарному червоному кольорі!

Вибрати колір обкладинки протиударного чохла книжки з можливостями портмоне та магнітною застібкою дуже просто в магазині "Smartcase". Тільки справжні світлини та точний опис. Натискайте на світлину нижче!
Придбати червоний чохол Asus Zenfone 4 Max ZC554KL X00ID в екошкірі можна за дзвінком на контактний номер мобільного або натиснувши кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Asus |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Asus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | на магнітному замку |
| Моделі телефона | Asus Zenfone 4 Max ZC554Kl X00ID |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴








