-15%

Ультратонкий золотий чохол книжка Xiaomi Redmi Note 5 Pro від Mofi Steel, сталь в обкладинці
450 ₴
382,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XIA5PLNVINT06
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Елегантний акуратний золотий чохол книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro (5.99 дюйм) з видатними можливостями захисту від виробника-професіоналу — компанії MOFI!

Комплексна покупка в гарною економією!
Скидка 20% на будь-яке захисне скло покупке золотого чехла книжки Xiaomi Redmi Note 5 Pro!
ПІДТРИМАТИ 
Які важливі властивості мають Xiaomi Note 5 Pro чохла Mofi Steel
- акуратні розміри, витончений дизайн, не повнить смартфон
- обкладинка, що не пробивається, сталь усередині чохла
- красивий. оригінальний дизайн
- повна відповідність до параметрів Xiaomi Note 5 Pro
- можливість перегляду відео
Якщо Вас цікавить чорний колір обкладинки — натискайте фото внизу!

Золотистий колір обкладинки чудово доповнюватиме смартфон Xiaomi Note 5 Pro будь-якого кольору, чи то чорний, золотистий, чи то блакитний варіант корпусу. Зовні золотий чохол книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro облагороджений міцною екошкірою (на основі поліуретану) і прикрашений тисненням від виробника. Зовні цей напис, виготовлений металом, всередині — тиснення з гравіюванням. Такі невеликі деталі відіграють велику роль у дизайні аксесуара, особливо в кого притаманний гарний смак!

Золотий чохол Xiaomi Note 5 Pro від Mofi Steel — це вдала комбінація властивостей і можливостей сучасних захисних матеріалів в акуратному виконанні.
У обкладинці захована сталева пластина ( 0,4 міліметри), для посилення протиударних якостей чохла. Також вона відіграє роль під час закриття чохла, щоб обкладинка не відпарювалася. Удари малої та середньої сили не пройдуть у напрямку дорогого дисплея Xiaomi Note 5 pro!
Про цілісність і неушкодженість корпусу Note 5 Pro піклується міцний еластичний бампер із термопластичного поліуретану. Напівпрозорий сірий бампер закриває корпус з усіх боків, захищає від стирання та появи подряпин. Він еластичний, а отже, не лусне.


Ультратонкий чохол Mofi для Xiaomi Note 5 Pro чудово справляється із захистом смартфона, облагороджує пристрій, додає йому унікальності й індивідуальності.
Для комфортного і безперешкодного доступу до функціональних роз'ємів пристрою, у чохлі книжка Mofi передбачені всі необхідні роз'єми та отвори.
Щоб не потовщувати ґаджет, золотий чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro зробили максимально тонким, лише 11 міліметрів у закритому положенні. У разі дотримання таких акуратних розмірів, забезпечує високу надійність використання девайса.

Золотий чохол Xiaomi Note 5 Pro від Mofi Steel також дає змогу повноцінно відпочити та розслабитися в процесі перегляду відеоконтенту на смартфоні. Досить встановити горизонтальне положення ґаджета і насолоджуватися переглядом фільму в зручному положенні, водночас руки будуть вільні.

Золотий чохол-книжка для Xiaomi Redmi Note 5 Pro от Mofi Steel — аксесуар преміум класу

Важко знайти подарунок краще, ніж ультратонкий чохол Mofi для Xiaomi Note 5 Pro, адже його цінність набагато вища від його ціни!
Щоб придбати золотий чохол Xiaomi Note 5 Pro від Mofi Steel телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Візерунки і принти | Написи |
| Тип застежки | Без застібки |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Особливість кольору | Глянсовий |
| Стан | Новий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5 Pro |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 159 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливість 2 | Встановлення в горизонтальному положенні |
| Функція Smart Sleep | Немає |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 382,50 ₴







