
Premium Tempered Glass 2.5D захисне скло Xiaomi Redmi Note 4x/ Note 4 Global, чорні рамки 0,33 мм
139 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: XIANN4X06
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надійний варіант для захисту дисплея смартфона від дряпання ні ударів — загартоване скло Xiaomi Redmi Note 4x/ Note 4 Global з чорними рамками, клас міцності Premium Tempered Glass
Усі варіанти захисного скла дивитися тут

Реальні світлини та докладний опис характеристик на сторінці товару магазину "Smartcase"!
Premium Tempered Glass скло Xiaomi Note 4x — скло з краями 2.5D

Подивитися варіанти оригінальних чохлів книжок і м'яких бамперів — тут
Простота в наклеюванні, висока міцність і чудові захисні характеристики за доступної ціни роблять загартоване скло Xiaomi Redmi Note 4x/ Note 4 Global одним з найкращих варіантів за критеріями ціна/якість
Xiaomi Note 4x скло загартоване не задирається бамперами, закриває всю робочу частину дисплея смартфона до початку заокруглення екрана, легко чистити!
Переваги скла Premium Tempered Glass для Xiaomi Redmi Note 4x:
- міцність і матеріал захисного скла — це найбільш важливі моменти, на які необхідно звертати увагу під час вибору! Premium Tempered Glass виробляється зі скла Asahi завтовшки не менш ніж 0,33 міліметри

- Xiaomi Note 4x скло загартоване не дряпається гострими предметами (цвяхами, ключами, голками).Нормативна міцність протектора за шкалою Мооса — 9Н.

- захисне скло завтовшки 0,33 міліметри здатні витримати удари більше сили, ніж скло завтовшки 0,18-0,2 міліметри
— комфортна робота з дисплеєм Xiaomi Note 4x забезпечується завдяки ретельно обробленим граням, гладким і заокругленим за технологією 2.5d. Пальці не задиратимуть краї, скло не відставатиме від дисплея.

- загартоване скло Xiaomi Redmi Note 4x/ Note 4 Global з чорними рамками покрите із зовнішнього боку водовідштовхувальним (олеофобним) шаром, що забезпечує легкість у видаленні бруду та відбитків і дисплея смартфона, а також гладкість ковзання пальців поверхнею.
Щоб перевірити, чи є олеофобне покриття на склі, досить поставити краплю води на і нахилити скло. Якщо слід краплі не розмитий — олеофобний шар є на захисному склі!

- Xiaomi Note 4x скло загартоване клеїться до поверхні мобільного пристрою площею під кольоровий (чорною) рамкою. Це забезпечує простоту та легкість у наклеюванні. Важливо добре прочистити дисплей від жиру та вологи, щоб не виникне так звана бензинова пляма.
Premium Tempered Glass стекло Xiaomi Note 4x з чорними рамками та його розміри:
7.25 х 14.8 см

Захистіть себе від витрат у разі пошкодження дорогого дисплеї мобільного пристрою Xiaomi Redmi Note 4x!
Комплектація:
- загартоване скло Xiaomi Redmi Note 4x / Note 4 Global з чорними рамками
- серветки ( спиртова та суха)
- паковання (як на фото)
Гарантія на захисне скло не надається
Загартоване скло Xiaomi Redmi Note 4x / Note 4 Global з чорними рамками перевіряється перед відправленням на брак брак браку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Тип | Захисне скло |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Вид | Глянцева |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 72.5 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Скло |
| Виробник | Xiaomi |
| Поверхня | |
| Відбитки пальців видаляються салфтекой | Так |
| Товщина | |
| Яка товщина скла | 0,33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Міцність | 9H |
| Присутній водовідштовхувальне покриття | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 ₴
- Спосіб упаковки: пластикове паковання + гофрокартон + конверт бульбашковий







