
Черный ультратонкий чехол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 BAH-W09, модель TFC
299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWM3101
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Практичний чохол із матовою екошкірою PU для зручного використання планшета та роботи з ним — черный ультратонкий чехол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 (BAH-W09)
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei M3 10 Lite чохол чорний в екошкірі PU + функціональний перехідник OTG (під'єднання флешки та іншої периферії) за 329 грн
Комплект 2. Huawei M3 10 Lite чохол чорний в екошкірі PU + загартоване захисне скло за 499 грн
Додати на замовлення скло

Якщо бажаєте вибрати обкладинку з кольоровим малюнком — натискайте на світлину внизу.
Міцні стінки та матова екошкіра PU — запорука безпечного та зручного використання планшета Huawei M3 10 lite BAH-L09
Однотонна чорна екошкіра Pu з матовою поверхнею не збирає пил, стійка з ушкодженням і зношування, має гідний вигляд.
Huawei M3 10 Lite BAH-L09 чохол книжка в дизайні TFC — гідний варіант для Вашого планшета!
Міцні матеріали чохла — це запорука його міцності та якості. В основі чохла-книжки залучений полікарбонат, міцний полімер із легкою вагою та гарною міцністю. Зовні аксесуар покритий синтетичною екошкірою чудової якості, не пропускає вологу, не ковзає в руках. Усередині можна побачити ворсистий захисний матеріал — мікрофібра, для захисту дисплея ґаджета зсередини!

Чорний ультратонкий чохол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 (BAH-W09) забезпечений механізмом магнітного замка для надійного утримання обкладинки в закритому положенні. Це дуже зручно та запитано!

Ідеальний чохол має максимально відповідати планшету, не обмежувати його в можливостях використання, прикрашати його або облагороджувати. Таким і є Huawei M3 10 Lite BAH-L09 чехол книжка в дизайне TFC. Усі потрібні отвори та роз'єми — у правильних місцях!

Напевно, всі дивляться на планшетах то чи інше відео, поготів на девайсі з діагоналлю 10,1 дюйма. Це зручно та комфортно. Куди зручніше це робити без потреби утримувати ґаджет у руках.
Чорний ультратонкий чохол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 (BAH-W09) передбачає горизонтальне встановлення в положенні для переглядів фільмів і відео!

Huawei M3 10 Lite BAH-L09 чохол книжка в дизайні TFC можна зафіксувати в положенні для зручного набирання тексту або малювання. Дивіться світлину нижче!

Черный ультратонкий чехол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 доступний для покупки! Телефонуйте на контактний номер, чи натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Еко шкіра, полікарбонат, мікрофібра |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
- Спосіб упаковки: Вигідна купівля комплекту аксесуарів








