УЦЕНКА

Цветные кубики чехол книжка Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 BAH-W09, модель TFC Color Blocks
299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HUAWM3102
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Забарвлення, яке однаково поліпшує настрій і чоловікам жінкам, а особливо потрібна в дітей - Кольорові кубики чохол Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 (BAH-W09)
Комплексні пропозиції:
Комплект 1. Huawei Mediapad M3 10 Lite чохол кольоровий + функціональний перехідник OTG (під'єднання флешки та іншої периферії) за 320 грн
Комплект 2. Huawei Mediapad M3 10 Lite чохол кольоровий + загартоване захисне скло за 475 грн
Додати на замовлення скло

Є можливість детально розглянути всі можливі кольори обкладинки - натискайте на світлину внизу.
Міцний чохол і акуратні розміри — запорука безпечного та зручного використання девайса Huawei Mediapad M3 Lite 10
Позитивна колірна підбірка, не подразнює, покращує настрій, підходить і парам, і дівчатам — кольоровий чохол чохол Huawei Mediapad M3 10 lite BAH-L09 (BAH-W09), кольорові кубики Color Blocks
Міцність і тривалість корисного використання чохла книжки TFC можливо завдяки використанню сучасних матеріалів, як-от полікарбонат, поліуретан і мікрофібра. Ворсиста підкладка сірого кольору ( мікрофібра) витирає внутрішню поверхню аксесуара, не збирає пил, практично не мазка та слугує для захисту скла дисплея від появи мікрофарапіну.
Полікарбонат є скелетом чохла книжки TFC, захищає від ударів, що проникають, невеликої сили. Поліуретанова обкладинка прикрашає Huawei Mediapad M3 10 Lite чохол кольоровий зовні, надаючи веселого забарвлення.

Захисний чохол книжка TFC для Huawei M3 10 Lite BAH-L09 Кольорові кубики забезпечений механізмом магнітного замка, який забезпечує безпечне закрите положення обкладинки, вберігаючи дисплей від можливих ризиків. Вбудований магнітний замок — дуже корисний винахід, який підвищує комфорт використання пристрою й не впливає на зовнішній вигляд захисного аксесуара.

Для максимальної користі від використання чохла книжки, у захисному аксесуарі є всі необхідні отвори та роз'єми, зокрема отвори в обкладинці для динаміків.
Huawei Mediapad M3 10 Lite чохол кольоровий, модель TFC — використання планшета без обмежень!

Однією з причин купівлі планшета Huawei Mediapad M3 10 Lite є потреба відвідувань інтернет-ресурсів і перегляд відеоконтенту у вільний час, Виконувати ці дії дуже зручно, коли девайс встановлений у горизонтальному положенні, тоді гарантується гарний зоровий контакт. І руки вільні від утримання нелегкого планшета (правильно-ва вага планшета понад 300 грамів)
Захисний чохол-книжка TFC для Huawei M3 10 Lite BAH-L09 Кольорові кубики — не тільки чохол для захисту корпусу та дисплея пристрою!

Huawei Mediapad M3 10 Lite чохол кольоровий дає змогу комфортно працювати з текстом, малювати, спілкуватися в соціальних мережах. Зручний накол екрана для набору текстової інформації.

Захисний чохол-книжка TFC для Huawei M3 10 Lite BAH-L09 Кольорові кубики доступний для покупки! Телефонуйте на контактний номер, чи натискайте кнопку
Оперативна відправка по всій країні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Товщина пристрою | 9 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 242 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліуретан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴
- Спосіб упаковки: Вигідна купівля комплекту аксесуарів








