
Сірий (сріблястий) протиударний чохол-книжка Xiaomi Redmi Note 5a Prime Grey Y1, вбудований магніт, Shemax
200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: REDMISHEN5
+380 (67) 109-19-54
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бажаєте не турбуватися про цілісність смартфона Xiaomi Note 5a Prime?
Протиударний чохол-книжка з вбудованим магнітним замком і чудовими захисними властивостями від виробника Shemax
Економна покупка в одному магазині!
Загартоване захисне скло 9H black + сріблястий чохол Xiaomi Note 5a Prime зі знижкою 20% на ціну скла
Додати скло на замовлення 
Перехідники для Xiaomi Redmi Note 5a 
Чим добре чохол Shemax?
— стильний стриманий дизайн, одноколірна обкладинка, класичне вироблення в сучасній обробці — це сріблястий чохол Xiaomi Note 5a Prime від компанії Shemax.

— рідні клавіші Вашого мобільного пристрою залишаться новими та не затертими. Пил і дрібні крупи піску не проникнуть у смартфон Note 5a. Адже бампер у чохлі Shemax виготовлений із суцільними, цілісними кнопками. Це зручно для Вас і добре для ґаджета.

- Shemax чохол книжка Xiaomi Note 5a Prime Gray продуманий до дрібниць. Крім чудових протиударних і захисних властивостей, аксесуар може реально подбати про безпеку дисплея смартфона. Вбудований у обкладинку магніт забезпечує делікатне утримання обкладинки в закритому положенні, коли це необхідно власнику пристрою. Обкладинка не бовтається.

— сріблястий чохол Xiaomi Note 5a Prime від компанії Shemax складається й міцною товстостінною обкладинки та повнорозмірного силіконового бампера. На внутрішньому боці обкладинки можна побачити кишеню для однієї або декількох карток, для здійснення бездарних платежів у магазинах.

- проведіть час із користю для себе, дайте рукам відпочити від утримання смартфона. Shemax чохол-книжка Xiaomi Note 5a Prime Gray дає змогу встановити ґаджет у зручне положення для перегляду відеоконтенту!

— міцні сучасні матеріали — це основа чохла книжки Shemax. Зовні аксесуар покритий синтетичною екошкірою на основі поліуретану. Екошкіра не ковзає в руках, міцна та стійка до зношування. Купив сріблястий чохол Xiaomi Note 5a Prime від компанії Shemax, можна довго не замислюватися про заміну варіанта обкладинки.

Shemax чохол книжка Xiaomi Note 5a Prime Gray — це ідеальний варіант, якщо Ви:
- часто риєте речі з рук, зокрема телефони
- Вам потрібен гарний захисний аксесуар, надійний і зручний
- хотіли б носити платіжну картку завжди із собою, поруч зі смартфоном Note 5a Prime
- любите дивитися фільми та серіали на мобільних пристроях

Щоб придбати сріблястий чохол Xiaomi Note 5a Prime від компанії Shemax, телефонуйте на зазначений контактний номер телефона або натискайте кнопку
Оперативне надсилання в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Виробник | Shemax |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
| Призначення | Для смартфона |
| Тип застежки | магнітний замок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








