
Бірюзовий Париж smart чохол книжка Lenovo Tab 4 10 TB-X304F X304L компактний чохол TFC
315 ₴
- Немає в наявності
- Код: LENTB41004
Компактний захисний чохол ультратонкого формату, бірюзовий чохол Lenovo tab 4 10 tb-X304F Tb-X304L в темі Париж (Ейфелева вежа)
Комплексні покупки:
Комплект Романтична чохол Париж для Lenovo Tab 4 10 X304 + захисне скло 9H за 515 гривень
Захисне скло дивитися з повним описом і реальними фотографіями, Просто натискайте на фотографію внизу.
Вибирайте і інші варіанти забарвлень обкладинки. переходьте на групу чохол для Lenovo tab 4 10 Tb-X304. тисніть на фото внизу!
А герой цієї сторінки - бірюзовий чохол книжка в шкірі PU для планшета Lenovo Tab 4 10 Tb-X034F TB-x304L

Основні моменти, які виділяють чохол книжку TFC серед багатьох схожих захисних аксесуарів:
Надійний формат. Адже ніщо так не дбає про цілісність корпусу і дисплея планшета як чохол книжка. Бронь від подряпин з обох боків гаджета. А ще гарно оформлена обкладинка із сюжетним малюнком. Мінімальне потовщення планшета Lenovo Tab 4 10 Tb-X034L X304F наскільки це можливо при дотриманні достатнього рівня захисту. Таким ми бачимо бірюзовий чохол Lenovo tab 4 10 tb-X304F Tb-X304L в темі Париж (Ейфелева вежа).

Сучасні матеріали конструкції чохла. В якості зовнішнього покриття використовується міцний матеріал - синтетична еко шкіра на основі поліуретану. Еко шкіра мінімально брудниться, стійка до затирання і потертостей, не слизька.
В основі чохла книжки TFC для Lenovo Tab 4 10 X304 вбудований полікарбонат, як фіксуючий каркас, який захищає від ударів і подряпин. Сам планшет поміщається в оригінальний бампер, який не перекриває дисплей і забезпечує вільний доступ користувача в будь-якій точці екрану.
Романтичний чохол Париж для Lenovo Tab 4 10 X304 з внутрішньої сторони покритий мікрофіброю сірого кольору. Не мазкий і ворсиста, захищають від виникнення подряпин на екрані гаджета.

Автоматичне вимкнення екрану+ магнітний замок. При закритті обкладинки аксесуара планшет Lenovo Tab 4 10 X304 переходить в режим сну, екран вимикається.
Щоб обкладинка чохла не ходила і не відкривалася мимовільно, в захисному аксесуар присутній магнітний замок.

Всі необхідні - в зоні доступу. Бірюзовий чохол Lenovo tab 4 10 tb-X304F Tb-X304L в темі Париж (Ейфелева вежа) ідеально поєднується з розмірами планшета, виготовлений конкретно і тільки під зазначену модель гаджета. Є всі необхідні роз'єми і отвори для вільного доступу.

Робота на планшеті. Романтичний чохол Париж для Lenovo Tab 4 10 X304 дозволяє попрацювати на планшеті з набором тексту, помалювати, встановити гаджет в зручне положення для перегляду інтернет-сторінок. Якщо є час і бажання подивитися фільм або відео на каналі You Tube, встановіть гаджет в горизонтальному положенні і відпочивайте!

Щоб придбати бірюзовий чохол Lenovo tab 4 10 tb-X304F Tb-X304L в темі Париж (Ейфелева вежа), телефонуйте на вказаний номер мобільного або переходьте на сторінку товару на smarticase.com.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Різні кольори |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 247 мм |
| Ширина пристрою | 172 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Наявність розумної бложки | |
| Функція Smart cover | Присутній |
- Ціна: 315 ₴
- Спосіб упаковки: У комплекті можна додатково придбати оригінальну захисну плівку, стилус, Micro USB - перехідник USB








