
Premium Tempered Glass 2.5D загартоване захисне скло Xiaomi Redmi Note 5a Prime (Y1), чорні рамки 0,33 мм
139 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIANN5A01

Щоб оцінити товар і прийняти рішення про товар, на сторінки представлені реальні фотографії захисного скла та вказані його розміри.

- Xiaomi Redmi Note 5a Prime захисне скло класу Premium Tempered Glass — це повноцінне захисне скло з розміром захоплюваної площі, необхідною для нормального використання із захисними чохлами з високим бортом, з м'якого ( силіконового) матеріалу. Під час рівного наклеювання скляний протектор не підіймається краєм бампера, не відшаровується.

— перевага загартованого скла в його твердості. Якщо захисну плівку подряпати не варто великої праці, то захисне скло Xiaomi Note 5a Prime не дряпається гострими предметами, як показник твердості за шкалою Мооса — 9H

- для кращого захисту екрана та його тендітного рідного скла, товщина загартованого скла Premium Tempered Glass дорівнює 0,3-0,33 міліметра. Це набагато надійніше тоншого скла.
- грані захисного скла Note 5a Prime обробляються й заокруглюються до показника 2.5d. Так зручно працювати з дисплеєм смартфона.

- Xiaomi Redmi Note 5a Prime захисне скло класу Premium Tempered Glass виготовлено з нанесенням олеофобного покриття. Що це таке? Це нанометровий шар, який відторгує жир і вологу, спрощує процес очищення екрана від відбитків пальців.
Як перевірити протектор на наявність олеофобного покриття?
Вам допоможе вода. Є крапелька тримається цілком, не розпливається — отже, на поверхні скла є водовідштовхувальне покриття.

- захисне скло Redmi Note 5a prime не впливає на роботу сенсора та не спотворюється передавання кольору екрана.
— проста наклейка та видалення захисного скла та дисплея мобільного пристрою. Клеюча частина скла — це зона кольорової рамки. Клей розташований там, за цим процес наклеювання проходить, зазвичай, без утворення бульбашок повітря під склом. Головне — ретельно та насухо витерти екран пристрою перед наклеюванням.
Xiaomi Redmi Note 5a Prime захисне скло з чорними рамками та його розміри:
7.2 х 14.9 см

Купівля та наклеювання захисне загартоване скло — це спосіб зберегти неушкодженим дисплей смартфона Redmi Note 5a Prime
Комплектація товару:
- загартоване захисне скло Redmi Note 5a prime з чорними рамками
- серветки ( спиртова та суха)
- паковання (як на фото)
Щоб придбати загартоване скло для захисту дисплея Xiaomi Redmi Note 5a Prime, телефонуйте на зазначений номер мобільного або натискайте кнопку
Гарантія на захисне скло не надається
Захисне скло Redmi Note 5a prime перевіряється перед відправленням на брак брак браку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Тип | Захисне скло |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Висота | 149 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Вид | Глянцева |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Клейовий шар | По рамці |
| Наявність рамки | Так |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Міцність | 9H |
| Присутній водовідштовхувальне покриття | Так |
| Поверхня | |
| Відбитки пальців видаляються салфтекой | Так |
| Товщина | |
| Яка товщина скла | 0,33 мм |
- Ціна: 139 ₴
- Спосіб упаковки: пластикове паковання + гофрокартон + конверт бульбашковий









