
Сірий напівпрозорий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Note 5a Prime (Y1), повнорозмірний бампер
65 ₴
55,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIN5APL03
Практичний нековзний чохол бампер Xiaomi Note 5a Prime (Y1) з еластичного силікону сірого кольору за доступною ціною!


Спеціальне пропонування від магазину "Smartcase"
Скидка 20 % на любое захисне скло для захисту дисплея Xiaomi Redmi Note 5a Prime (Y1) під час купівлі силіконового повнорозмірного бампера
ПІДТРИМАТИ 
Чим гарний саме сірий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Note 5a Prime:
- доступна для кожного можливість убезпечити корпус пристрою від пошкоджень
- не потовщує смартфон і практично не змінює його зовнішній вигляд
- легка вага та довгий термін корисного використання

Силікон — це еластичний полімер, що дає змогу одягати та знімати захисний аксесуар на Xiaomi Redmi Note 5a Prime багато разів без істотних змін фізичних властивостей. У разі падіння ґаджета на тверду поверхню сірий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Note 5a Prime приймає удар на себе, пом'якшуючи зіткнення.

Захисний повнорозмірний бампер Ксіомі Нот 5 а прайм виготовлений прозорим у сірій гамі. Для надання цікавого зовнішнього вигляду смартфону, на задній стінці чохла нанесено матове покриття, що робить його напівпрозорим.

Сірий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Note 5a Prime з усією впевненістю можна назвати оригінальним захисним аксесуаром, позаяк усі отвори та розміри чохла відповідають зазначеній моделі смартфона.

Повнорозмірний бампер Ксіомі Нот 5 прайм представлений на сторінки на реальних живих світлинах у магазині "Smartcase", щоб Ви могли максимально точно оцінити зовнішній вигляд і можливості захисного аксесуара.

Якщо Ви бажаєте вибрати інший колір бампера або цікавить оригінальний чохол книжка — натискайте на світлину внизу.
Щоб придбати сірий силіконовий чохол Xiaomi Redmi Note 5a Prime, телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Силікон |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Сірий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5A Prime |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Глибина | 8.5 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.5 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Оздоблення та прикраси | матова задня стінка |
- Ціна: 55,25 ₴
- Спосіб упаковки: В оригінальному пакованні






