
М'який нековзний чорний бампер Soft Touch для Xiaomi Redmi Note 5 Pro
85 ₴
72,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIN5PL05
Доступний для будь-якого користувача, чорний нековзний чохол із софт тач-покриттям, м'який бампер Xiaomi Redmi Note 5 pro


Спеціальне пропонування від магазину "Smartcase"
Скидка 15 % на любое захисне скло для захисту дисплея Xiaomi Note 5 Pro під час купівлі бампера Soft Touch
ПІДТРИМАТИ 
Основні переваги м'якого бампера Xiaomi Note 5 Pro:
- надійний захист корпусу смартфона за низькою ціною чохла
- зручно лягає в долоню користувача завдяки нековзному софт-тач покриттю
- еластичний TPU набагато довговічніший в обслуговуванні ніж звичайний силікон
- легка вага

М'який бампер Xiaomi Redmi Note 5 pro із софт тач-паченням призначений для захисту корпусу смартфона від подряпин, потертостей, не сильних ударів. Зовні аксесуар має матовий темний (чорний) відтінок, всередині — глянсовий сріблястий колір.

У смартфоні Xiaomi Redmi Note 5 і його старшій версії Note 5 Pro, основна камера зроблена з виступом, що робить її дуже вразливою для пошкодження. Софт тач чохол Xiaomi redmi Note 5 Pro забезпечує захист для камери у формі бортика. Якщо покласти ґаджет на стіл, поверхня не буде стикатися зі склом камери, тобто не шкодитиме їй.

М'який бампер Xiaomi Redmi Note 5 pro із софт тач-покриттям виготовлений із суцільними, литими кнопками. Рідні гойдалки гучності та кнопка вмикання/вимикання живлення не будуть дряпатися й затиратися. Також пил не зможе проникнути всередину корпусу пристрою, як із бамперами з наскрізними кнопками.
Наявність Soft Touch покриття на поверхні бампера забезпечує впевнене утримання смартфона, розмір якого, відверто кажучи, не маленький. Софт тач чохол Xiaomi redmi Note 5 Pro нековзний у руці.

Софт-тач чохол Xiaomi redmi Note 5 Pro мінімально збільшує габарити мобільного пристрою, водночас добре захищає від подряпин і потертостей. Захисний аксесуар чудово використовується в парі з захисним склом Xiaomi Redmi Note 5 Pro, яке представлене в магазині "Smartcase". Бампер не підтягує краї захисного скла. Реальне фото смартфона Xiaomi Note 5 з дисплеєм білого кольору наклеєним захисним склом Premium Tempered Glass чорного кольору представлене внизу.

Дивіться всі варіанти бамперів і чохлів — натискайте на світлину нижче!
Щоб придбати м'який бампер Xiaomi Redmi Note 5a pro з софт-тач покриттям, телефонуйте на вказаний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Країна виробник | Китай |
| Особливість кольору | Матовий |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 5 Pro |
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Екран | |
| Діагональ | 5.99 дюймів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для смартфона |
| Оздоблення та прикраси | софт-тач |
- Ціна: 72,25 ₴








