
Черный ультратонкий чехол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 SM-T385 SM-T380 Ultrabook кожа PU
265 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SAMTA801
Оригінальний аксесуар бізнес-класу, дизайн Ultrabook, чорний чохол Samsung Tab A 8.0 2017 T385 T380 (SM-T385, SM-T380)
Переглядати всі варіанти оформлення обкладинки для планшета Samsung Tab A 8.0 2017 натискайте на світлину внизу.
Комплексні пропозиції про магазин "Smartcase":
Комплект 1. Чорний чохол Samsung Tab A 8.0 2017 + функціональний перехідник OTG Micro USB за 299 грн.
Комплект 2. Компактний чохол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 + загартоване захисне скло 9h за 415 грн.
Захисне скло 2.5d
Які можливості дає використання оригінального чохла Ultrabook для Вашого планшета Samsung Tab A 8.0 2017?
1. Повноцінний захист корпусу та дисплея мобільного пристрою. На відміну від звичайних чохлів бамерів, де упор робиться на збереження новизни корпусу мобільного ґаджета, чохол-книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 у серії Ultrabook має досить міцну обкладинку, здатну захистити від руйнування крихкий дисплей планшета. Зовні захисний аксесуар покритий міцною синтетичною шкірою PU, яка добре контактує зі шкірою користувача, не слизька та практично не забруднюється.

2. Вбудований магнітний замок. Для реального утримання обкладинки аксесуара в закритому положенні, у чохлі передбачений магнітний замок. Обкладинка не бовтатиметься самовільно. чорний чохол Samsung Tab A 8.0 2017 T385 не відкриється сам по собі в сумці або кишені.

3. Повністю доступний екран пристрою, без обрамлень. Планшет Samsung Tab A 8.0 2017 завадить в полікарбонатний бампер чохла Ultrabook, засковзуючись у ньому периметром. такий підхід дає змогу на перекривати дисплей планшета рамкою, що дає змогу користувачеві вільно й без обмежень працювати з планшетом.

4. Зручний перегляд відеоматеріалів. Якщо Ви також любите дивитися фільми та контент з YouTube, то Вам сподобається можливість робити цей процес максимально комфортним. Компактний чохол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 фіксується в горизонтальному положенні, немає потреби утримувати ґаджет у руках під час перегляду! Це зручно!

5. Робота з текстом. Якщо є потреба надрукувати кілька аркушів тексту, поспілкуватися в соціальних мережах або помалювати, всі ці завдання вирішуються за допомогою спеціального положення чохла Ultrabook (дивіться фото внизу). Рукам зручно, забезпечується чудовий зоровий контакт.
Чорний чохол Samsung Tab A 8.0 2017 T385 — чудовий варіант для студентів, школярів і бізнес користувачів

6. Акуратні розміри за чудової міцності. Застосування сучасних матеріалів (полікарбонат, поліуретан), дали змогу створити компактний чехол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 у серії Ultrabook, який облагороджує і захищає планшет, розширює можливості його використання.

Чорний чохол Samsung Tab A 8.0 2017 T385 T380 доступний для покупки! Телефонуйте на контактний номер, чи натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walk |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Магніт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Чорний |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Ширина пристрою | 124 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 265 ₴
- Спосіб упаковки: пакет із бульбашками









