
Яскраві метелики (Butterflies) чохол-книжка Samsung Tab A 8.0 2017 SM-T385/380 Ultrabook екошкіра PU кольоровий
265 ₴
- Немає в наявності
- Код: SAMTA805
Барвистий чохол з яскравими різнобарвними метеликами та квітками на світлому тлі — це чохол-книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 колір Метелики!
Натискаємо на світлину внизу, щоб подивитися всі варіанти кольорів обкладинки чохла Samsung SM T385
Комплексна покупка= заощадження:
Комплект 1. Чохол Метелики для планшета Samsung T385 (tab A 8.0 2017) + функціональний перехідник OTG Micro USB за 295 грн.
Комплект 2. Чохол Метелики для планшета Samsung T385 (tab A 8.0 2017) + загартоване захисне скло за 410 грн.
Захисне скло 2.5d
Детальне опис чохла Samsung SM T385 на прикладі чохла чорного кольору дивіться за посиланням тут
Матеріали чохла книжки: екошкіра PU (поліуретан) + полікарбонат ( каркас і бампер). Усередині чохол обтягнутий м'якою мікрофіброю.

Є система магнітного замка для утримання обкладинки в закритому положенні.

Чохол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 T380 колір Метелики забезпечує захищене зручне використання планшета без обмежень функціональності та можливостей.

Дивіться відео на планшеті Samsung Galaxy Tab A 8.0 2017 T385 без стомливого утримання пристрою в руках. Є можливість горизонтального встановлення.

Робота з текстом — у зручному положенні для рук і зору. Чохол Метелики для планшета Samsung T385 (tab A 8.0 2017) дає змогу розташувати дисплей пристрою в потрібному для Вас ракурсі.

Чохол-книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 T380 колір Метелики повністю відповідає розмірам і розташуванню кнопок, роз'ємів. Оригінальний і красивий оформлений захисний аксесуар.

Чохол книжка Samsung Tab A 8.0 2017 T385 T380 колір Метелики доступний для покупки!
Телефонуйте на контактний номер або натискайте кнопку
Оперативне надсилання всією Україною!
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Ширина пристрою | 124 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Країна виробник | Китай |
| Фіксація пристрою | Рамка |
| Тип застежки | Магніт |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для планшета |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Висота пристрою | 212 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 265 ₴
- Спосіб упаковки: пакет із бульбашками









