
Оригінальний чохол-книжка для Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 pro) у сірій шкірі PU, Mofi Vintage Classical
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIA2LN5
Протиударний чохол-книжка для Xiaomi Mi a2 lite в класичному виконанні від Mofi Vintage Classical.
Колір обкладинки — темний сірий!
Якщо бажаєте ознайомитися з усіма варіантами оригінальних чохлів на Xiaomi Mi a2 Lite, жмиті на фото внизу!
Не проґавте повз вигідну покупку!:
1. Під час купівлі оригінального чохла Mofi для Соями Мі А2 Лайт — знижка 20% на гарне захисне скло 11d.
Жмите на світлину скла, ознайомтеся з характеристиками!
В описі представлені тільки реальні фотографії чохла книжки mofi Vintage Classical для смартфона Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro).

- класично оформлений, без зайвих пафосних елементів, з чудовими захисними можливостями та приємною для шкіри обкладинкою — це оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi A2 lite від Mofi Vintage Classical, колір сірий.
На лицьовій стороні обкладинки можна побачити тиснення виробника, а також отвори для розмовного динаміка. Зайнявши дзвінок, можна закрити обкладинку та вести розмову. Це зручно для користувача й безпечно для мобільного пристрою.

— обкладинка захисного аксесуара виготовлена з міцної синтетичної шкіри на основі поліуретану. Її переваги — приємна тактильна поверхня, зносостійкість і привабливість фактури. Фактура схожа на натуральну шкіру, красива та в спокійних тонах.
Xiaomi Mi A2 lite чохол сірий екошкіряний Mofi Vintage чудово захищає смартфон від подряпин при активного щоденного використання або від ударів у разі падіння.

— важливою особливістю чохла Mofi Vintage є також оформлення внутрішньої частини аксесуара. Протиударний чохол-книжка для Xiaomi Mi a2 lite має таку характеристику не просто так. Комбінація з повнорозмірного силіконового (TPU — термополіуретанового) бампера та міцної обкладинки робить захисний аксесуар Mofi ідеальним інструментом захисту Вашого ґаджета.
Відділення для банківської платіжної картки дає змогу носити із собою засіб для платіжання поруч зі смартфоном. Все, що потрібно - завжди під рукою. Це зручно!

- Xiaomi Mi A2 lite чохол сірий екошкіряний Mofi Vintage піклується про новизну корпусу та забезпечує захист для основної камери (камер) ґаджета, які, як відомо, виступають із корпусу смартфона. та ще так, що без гарного чохла використовувати смартфон вкрай незручно! Товщини стінок обкладинки досить, щоб камера не "виглядала" з чохла, щоб не дряпалося скло об'єктива.

— мобільний пристрій з екраном понад 5 дюймів — це чудовий варіант подивитися відео або фільм десь у кафе або в поїзді або навіть удома. Але щоб не тримати ґаджета в руках, оригінальний чохол книжка для Xiaomi Mi A2 lite від Mofi Vintage Classical передбачає горизонтальне встановлення для зручного перегляду відео. Вашим рукам комфортно та забезпечується чудовий зоровий контакт користувача з дисплеєм Xiaomi Mi A2 lite.

— протиударний чохол-книжка для Xiaomi Mi a2 lite — чудовий варіант для подарунка, постачається в роздрібному пакованні від прозвивача, чудово захищає ґаджет, надає показний зовнішній вигляд Вашого Xiaomi Mi A2 lite (Redmi 6 Pro)
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Mofi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Візерунки і принти | Написи |
| Матеріал | Штучна шкіра+силікон |
| Оздоблення та прикраси | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Діагональ екрану пристрою | 5.84 |
| Висота пристрою | 150 |
| Ширина пристрою | 72 |
| Товщина пристрою | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 72 мм |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Кути заокруглені |
| Фіксація пристрою | в бампері |
| Модель телефону | Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) |
| Моделі телефона | Xiaomi Mi A2 Lite (Redmi 6 Pro) |
- Ціна: 350 ₴








