Нова модель практичного шкіряного чехол-книжки із захисними можливостями для смартфона Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 купити в магазині Smart Case за привабливою ціною

Якщо у Вас смартфон Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103, то Вам просто необхідний зручний чохол-книжка, який би оберігав мобільний телефон від зовнішніх впливів і водночас був зручним у використанні.
Чи бажаєте Ви, щоб чохол надав Вам змогу відхиляти, приймати дзвінки без відкриття обкладинки? Або переглядати повідомлення на дисплеї Вашого Motorola Nexus 6 у будь-який момент, без потреби відкривати обкладинку чохла? І водночас, щоб смартфон був захищений від подряпин по корпусу, дисплею. Щоб довкілля (волога, пил) не могли негативно впливати на Ваш смартфон Nexus 6. А в разі, якщо телефон впав, щоб він залишився неушкодженим?
Тоді Вам необхідно купити оригінальний шкіряний чохол-книжка для Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 і вирішити всі перераховані вище покупкою!

Чохол із чудовими можливостями!
- Вікно View Cover - зручність перегляду уведомлений на дисплеї Вашого смартфона, прозора захисна мембрана в просторі обкладинки.
- Протиударний силіконовий бампер + шкіряна книжка — чудове захисне поєднання на випадок форс-мажора
- Можливість підставки — фіксація в зручному положенні для перегляду відео, ігор. Руки водночас вільні.

Купити шкіряний чохол-книжка для Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 можна не виходячи з Вашої оселі (квартири), з оперативною відправленням у Ваш населений пункт. Кур'єрські служби про це подбають!
Чехол-книжка — ідеальний варіант чохла для вимогливого власника смартфона Nexus 6.
Ви будете задоволені покупкою!
Внутрішні розміри чохла точно відповідають розмірам смартфона Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103, є отвори під камеру, динамік, функціональні роз'єми.
Розміри:
160 х 84 х 10 мм.
Колір чохла коричневий

Зовнішня сторона обкладинки чохла-книжки виготовлена з приємної на дотик, міцної, водовідштовхувальної екошкіри полиуретана.

Внутрішня сторона чохла покрита сірим ворсистим матеріалом.
Тримач смартфона виготовлений із міцного еластичного силікону. Силікон зручний у використанні, протиударні властивості. Силіконовий тримач кріпитися до чохла в такому варіанті, що дає змогу використовувати чохол як підставку.

Купити шкіряний чохол-книжка для Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 — розв'язати багато питань в один момент!
Конструкція шкіряного чохла дає можливість фіксувати телефон Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 в положенні підставки. Можна в комфортному положенні дивитися відео на YouTube, переглядати фільми, фото, пограти в ігри, не обтяжуючи себе тим, що треба тримати смартфон у руках.

Смарфтону Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 буде зручно в цьому чохлі-книжці, а Вам, як власнику — приємно отримувати задоволення від його експлуатації щодня!
Купити шкіряний чохол-книжка для смартфона Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 може кожен мешканець України!
Доставка Укріплостей (12 грн) і Новою Щокою (від 25 грн) з оперативним відправленням!
Щоб купити шкіряний чехол для Motorola Nexus 6 XT1100 XT1103 досить зателефонувати за контактним номером (покований на сайті) або написати на e-mail або зробити замовлення в магазині Smart Case

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Країна виробник | Китай |
| Тип застежки | Без застібки |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Особливості | Протиударний |
| Призначення | Для телефону |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Motorola |
| Користувальницькі характеристики | |
| Моделі телефона | Motorola nexus 6 |
- Ціна: 260 ₴






