
Золотий чохол книжка Smart Stand PU для Xiaomi Mi pad 4, Mipad 4, шкіра PU, стійкий
300 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XIAM4S9
Гарний протиударний чохол книжка для Xiaomi Mi pad 4 в золотистому кольорі в дизайні Smart Stand PU.
Повний опис з реальними ілюстраціями дивіться в описі нижче!
Комплексна купівля від магазину Smartcase - це вигідно:
1. Золотий чохол Xiaomi Mi pad 4 + загартоване захисне скло за 470 гривень!
Додати скло на замовлення
2. Xiaomi Mi pad 4 протиударний чохол золотий + загартоване захисне скло 9H + перехідник OTG Type C за 535 гривень!
Також дивимося скло 2.5 d для Xiaomi Mi Pad 4.
Натисніть на фотографію, дивіться всі варіанти чохлів від магазину Smarticase!
Опис можливостей та реальні фотографії на смарт чохол Stand PU Париж для Xiaomi Mi pad 4 дивіться далі!

- золотий колір зачаровує погляд, він привертає увагу, його можна побачити з далека. Золотий чохол Xiaomi Mi pad 4 - варіант для людей, яким треба мати помітний захисний аксесуар, але без зайвого пафосу, без малюнків та ілюстрацій, такий собі класичний варіант чохла-книжки.

- важливий момент будь-якого захисного аксесуара - це матеріали, які використовуються у створенні чохла і його складових елементів. Xiaomi Mi pad 4 протиударний чохол золотий в дизайні Smart Stand PU зроблений із сучасних міцних полімерів, які забезпечують хорошу міцність і легка вага захисного аксесуара.
Зовні можна побачити красиву шкіру PU ( поліуретан), яка не пропускає вологу, стійка до подряпин і забруднень. Шкіра PU не слизька і добре контактує з шкірою руки.
Планшет збожеволіє в міцний полікарбонатний бампер, який не перекриває екран гаджета, надійно утримує пристрій і надає додатковий захист для корпусу Xiaomi Mi pad 4.

- зручною фішкою чохла Smart Stand PU є присутність смарт магніту в обкладинці, який взаємодіє з датчиком планшета і переводить екран гаджета в автоматичний сон при закритті обкладинки. Немає необхідності натискати кнопку живлення на планшеті Mi pad 4, щоб заблокувати дисплей.

- Xiaomi Mi pad 4 протиударний чохол золотий відмінно справляється із захисною корпусу і дисплея планшета від подряпин, потертостей. Міцна обкладинка зі шкіри PU + надійний полікарбонатний бампер виконують своє завдання.

- золотий чохол Xiaomi Mi pad 4 наділений чудовою стійкістю в горизонтальному режимі, коли необхідно подивитися відео або пошукати інформацію в інтернеті або встановити гаджет в автомобіль в якості бортового мультимедійного центру. Детально - дивіться на фото в описі.

- для роботи з Mi pad 4 під більш острыv кутом нахилу дисплея передбачена можливість установки і в такому ракурсі. Детально - дивіться на фотографії вище.
Xiaomi Mi pad 4 протиударний чохол золотий доступний для придбання за дзвінком на контактний номер мобільного або натискайте кнопку
Оперативна доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Форм-фактор | Чохол |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Особливості | Протиударний |
| Колір | Золотистий |
| Особливість кольору | Матовий |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 200 мм |
| Ширина пристрою | 120 мм |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фіксація пристрою | Замикання в поликарбонатном бампері |
| Діагональ | 8 дюймів |
- Ціна: 300 ₴









